Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kakukkfu tea adhato 4 eves...

Kakukkfu tea adhato 4 eves gyereknek?

Figyelt kérdés

Kohogesre szeretnek adni, mar sok mindent kiprobaltunk, de nem akar szunni. Nem lehet ra allergias esetleg?

Fu-fa felekre allergias.


2015. jan. 6. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a lányom egyelőre semmire se allergiás, bőven itta már a kakukkfő teát négyévesen. SZerencsére hajlandó is meginni. Először csak kicsit vagy hígat adj neki, más rázós ételt ne adj aznap és figyeld, hogy van-e bármilyen tünete. Ha nincs, akor próbálhatod bátrabban. Szerintem a kakukkfű hatásos, én nagyon hiszek a gyógynövényekben, most is épp a pajzsmirigyemre kikevert füveket-kérgeket iszom, keserű mint a dög :)
2015. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszi szepen, nekem sokat szokott segiteni.

Azt megirnad kerlek, hogy hanyszor lehet adni naponta egy ilyen koru gyereknek ha nem allergias ra es mennyi ideig?

Koszi szepen!

2015. jan. 6. 14:09
 3/7 sandrachnologic ***** válasza:

Főzz neki inkabb mezes kakukkfuves kanalas szirupot.


20 dkg cukrot karamellizalni kell, felonteni nagyon lassan 2 dl forró vízzel. Amikor mar nem tűzforró bele kell keverni 2,5 dl mezet es csomag szalas kakukkfunek a felét hozzakeverni. Kb 2-3 orat állni hagyod, leszurod es kesz. Felnőtteknek napi 3x1 ek, gyerekeknek 3x1 tk. Natha megelőzésére is nagyon hatásos. 😊

2015. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon szepen kedves utolso.

Ez az adag kb mennyi ideig eleg? Hutoben kell tarolni?

2015. jan. 7. 14:23
 5/7 anonim válasza:
Igyon vizet, sokat. Ne bolti szart, hanem csapvizet, ha kell szűrjétek meg, ha nincs pénzed szénszűrőre, használj hagymát vagy krumplit, üdv.
2015. jan. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Nem iszik "bolti szart ", ahogy te fogalmaztal, nem szereti kicsi kora ota, refluxos is.Csak vizet iszik, meg teat sem, csak ha kanallal adom neki.

Nem igazan ertem mire gondolsz, hogy szurjuk vizet. Vizko miatt? ez miert fontos?

Krumplival sem ertem mit csinaljak. Kicsit reszletesebben is irhattal volna, mert igy nem er semmit az egesz.

2015. jan. 10. 17:58
 7/7 anonim válasza:
A legtöbb zöldség képes magába szívni a klórt és a egyéb szennyeződéseket, amik a vízben találhatóak. A krumplit és a hagymát is lehet erre használni, ezt a kettőt csak azért ajánlottam, mert jóval olcsóbb mint más zöldségek.
2015. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!