Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más gyereke is mindenkit utánoz?

Más gyereke is mindenkit utánoz?

Figyelt kérdés
Lányom 5 éves lesz, idén ovikezdés óta mást se hallok, csak hogy a barátnőm így hordja a haját, akkor én is. Ő szoknyába megy, akkor én is...stb. Két kis barátnője van. Elég erőszakosak lehetnek, mert mindig az én lányom van elnyomva szerintem. Adjatok tanácsot, hogyan szoktassam le erről. Amúgy szép és tehetséges lányom van, sajnos abban is utánozza őket amiben nem kéne. Gondolok itt arra, hogy ő gyönyörűen rajzol, de mert majmolja a többit visszafejlődik abban is.

2015. jan. 7. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez ismerős, es elég bosszantó, tudom. Az en lanyom is 5 eves, neki is van 2 barátnője, akit majmol. Ráadásul az egyik még rosszindulatú is ( ha lehet ilyet mondani egy gyerekre), nem engedi hogy másokkal játszon, állandóan dicsekszik hogy miket tud, persze a fele sem igaz, a lanyom meg mindig elhiszi, es ettől rosszabbnak érzi magat. Allandoan mondom neki, hogy barátkozzon másokkal is, meg o is ügyes, sokszor megfogadja, de mindig visszatér hozzájuk.
2015. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rosszul lett nevelve 5 évig, ennyi az egész!
2015. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!