Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis szülinapra mekkora...

Ovis szülinapra mekkora tortát vittetek? (Főleg azoktól kérdezem, akik otthon készítették. )

Figyelt kérdés
Nálunk lehet otthon készített tortát is bevinni. A tortaformám 22 cm átmérőjű. Elég lesz huszonvalahány gyereknek plusz még az óvónők, dajkák? Vagy inkább kettőt csináljak?
2015. febr. 4. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 2-t csinálnék. Mindenkire 1 szeletet számolva, egy ovis meg tud enni egyet. 22 cm kb 8 rendes szelet lehet mondjuk ha azt is felezik az is csak 16 szelet, úgyhogy 1 mindenképp kevés sztem. Mondjuk én azt is megkérdezném h nincs allergiás a csoportban, neki egy kis dobozva vinnék mást.
2015. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták az óvőnők, hogy tízórai vagy uzsonna után szokták adni a tortát a gyerekeknek, és elég nekik fél szelet.
2015. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem kör alakút sütöttem, hanem téglalap alakút. Azt sokkal jobban el lehet osztani. Sacher torta volt, ami amúgy is tömény, kisebb tepsiben sütöttem. Úgy tudom, elég lett,de azért küldtem be ropogtatni valót is, ha valaki nem szereti a csokisat.
2015. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy auchanos 16 szeletes tortát úgy elosztunk a gyerekeknek, hogy még a csoportban dolgozó felnőtteknek is jut.

28 gyerek


Nem tudom, az hány centi átmérő, csak viszonyításképpen írtam le neked.

Az a lényeg, hogy 1 (cukrászdai) szelet bőven elég 2 gyereknek, így számolj.

2015. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tavaly emeleteset csináltam. A normál (nemtom hány centis) tortaformában megsütöttem egy tésztát. Megkentem, a tetejét egyenesre vágtam kenyérvágó recés késsel. Egy kis levesesfazékban megsütöttem egy másik, kisebb adag tésztát, ezt is megkentem belül, ráhelyeztem az előzőre. Rá csokimáz, arra színes drazsék, marcipán, tűzijáték, gyertya. Hozzá flakonos tejszínhab és szörp. Imádták, szép is volt.
2015. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!