Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok otthon, saját...

Szoktatok otthon, saját kezüleg, késziteni kiegészitőket vagy ruhadarabokat? Ha igen miket és hogyan készitettek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam még csak tervbe van véve. Nézek olyan oldalakat, mint a meska és az esty, onnan próbálok ötleteket szerezni.

Maaajd kapok egy varrógépet, és megpróbálok lepedőből pólót varrni. :D Ha jól sikerül, majd textilfestékkel befestem, esetleg varrok rá díszként gombokat...

A lehetőségek végtelen, és fix, hogy nem fog szembejönni az utcán. ^^

2011. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én eddig fülbevalót csináltam magamnak, illetve nadrágot batikoltam, de szeretnék megtanulni kötni is.

21/L

2011. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én is szeretem a saját kezüleg elkészitett darabokat, mert az tuti, hogy egyedi!

én kötni szoktam mellényt, pulcsit, sapit, mikor mit:)

2011. jan. 23. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Punk vagyok, van egy csomó otthon készült felvarróm, pólóm, gatyám.

Pl

[link]

[link]



Most egy egyedi bőrzsdekit akarok. Ilyesmit:

[link]

A terv már megvan, már csak szegecs meg festék kell és idő...

2011. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a kézügyességemről vagyok híres, de csináltam már otthon saját kezűleg fűzőket, pl. fekete ujjatlanból, az egyiknek a hátát csináltam meg fűzősre, a másiknak mindkét oldalát. Ezeknél bonyolultabbakat viszont még nem próbáltam.
2011. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez az egyik hobbim. Csipkét horgolok, nyakpántokat/kesztyűket varrok, gyöngyöt fűzök, ruhát készítek.

Mivel leginkább a victorian/cabaret goth, rockabilly és pin-up stílusok állnak hozzám közel, ezekben a műfajokban mozgok. Kabáttól kezdve bolerón át szoknyáig mindent csinálok, ami eszembe jut. Az egyetlen, amivel még nem kísérleteztem, az a valódi acélmerevítős fűző, de nyárra tervbe van véve (ennél nincs nagyon bonyolultabb létező ruhadarab és a merevítők iszonyat drágák bele). Addig is maradnak a rendelt darabok :)

2011. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!