Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A pécsi Móricz, Köztéri vagy...

A pécsi Móricz, Köztéri vagy a József utcai oviról mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés
Megosztanátok velem a tapasztalataitokat akinek van?
2015. febr. 9. 22:02
 1/7 anonim válasza:
Sok a pedó
2015. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akár mindháromról.

Köztéribe járt a fiam, fél év után szó szerint kimentettem. Azóta állitólag jobb a helyzet, de az évekkel ezelőtt általános túljelentkezéshez képest tavaly alig tudták összevadászni a gyerekeket... Soha nem vinném oda a kutyámat sem.

Móriczban egy az egyben a képembe hazudtak, szuper hely... Gyerekek az udvaron szerteszét, összes óvónő egy kupacban trécsel.

József A. : régi, békebeli, lepukkant még az udvar, bár lassan szépül. Jófej óvónők, családias, kicsi csoportok, mindenki ismer mindenkit, szuper közösség. Fiam a 2. évét járja itt, lányom az elsőt. Előnye még a sima csoport, itt nincs ez a vegyes marhaság :)

2015. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Mekkor a gyerkőc? :)
2015. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Zsolnay szobor környèkèn lakunk ès majdnem 2 èves a lánykám tehát csak jövőre lesz aktuális, de próbálok már most infokat gyűjteni. Köszi a választ. Ès a köztèrivel mi volt a baj? Ott is az óvönőkkel volt gond vagy azzal hogy túl sokan voltak? Ès a József utcaiba nehèz bekerülni? Nem is tudom hova tartozunk.
2015. febr. 26. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Köztéren anno rengetegen voltak, 29-en kezdtek a fiamék. Kifogtunk egy olyan óvónőt, aki sosem volt ott, meg egy másikat, aki már az elején sem volt szimpatikus. A pedagógiai módszereik enyhén szólva elavultak voltak, leginkább orditottak a gyerekekkel.

6 hónapoig vártam, hátha jobb lesz, de miután a végén már a gyerekeket veszélyeztették, elhoztam a fiam (mint később kiderült, nem csak én vettem ki a gyereket...) Azóta 2x váltottak óvodavezetőt, abban a csoportban, ahol a fiam 2 éve kezdett, mind a 4 ! felnőtt lecserélődött, van, amelyik többször is. (2 óvónő, 2 dadus).

Szerintem ez minden, csak nem normális.

2015. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2015. febr. 26. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Keress rá neten, hogy hova tartoztok :)

A József A. úti nem egy felkapott ovi, nem is egy menő hely, de stuperek a pedagógusok, a dadusok, nagyon örülök, hogy váltani mertem :)

2015. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!