Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tud véleményt írni a...

Ki tud véleményt írni a szegedi Női klinikán dolgozó dr Németh Gábor, vagy Dr Duru József szülész orvosokról?!

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:

N.G. magánrendelésén voltam egyszer régen. nagyon kedves, udvarias, alapos volt. nem harsány, szerénynek tűnt. viszont rohadt drága: már akkor, kb. 6 éve is 5000 Ft volt a vizsgálat.

jókat hallottam róla.

a másikról nem tudok.

2009. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Milyen idős lehet?

2009. dec. 17. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontosítanék, nem Duru, hanem Dr. Daru József.

60 év körüli, szakállas, nagyon kedves és aranyos, de ő is drága, mint ott mindenki... Viszont az ellátásra senkinek nem lehet panasza, aki hozzá kerül.

Nem szívesen császároz, csak akkor, ha már tényleg úgy látja hogy nagyon muszáj, és ha a baba és a mama egészsége úgy kívánja, mert szerinte az mégis csak egy komoly műtét, és a lábadozási idő is sokkal hosszabbra nyúlik.

Németh Gábort nem ismerem, de így legalább már mindkettejükről szereztél információkat! :o)

2009. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezeket a dokikat nem ismerem, csak azért írok, mert nemrég szültem Szegeden és talán hasznodra válhat a véleményem. Szerintem ha nincs semmifél komplikációd, akkor felesleges terhesgondozásra és egy egyszerű szüléshez a legmagasabb végzettségű orvosok közül választani. Jó pénzért biztosan szívesen ellátnak, de nekik ez nem kihívás. Én a helyedben inkább a szakorvosok vagy klinikai orvosok közül választanék valakit [link] (de ha nincs semmi komplikáció, akkor még ez is felesleges lehet) Akiket én ajánlok, azok mind nagyon kedves és lelkes fiatal orvosok és orvosnők és szerintem sokkal odaadóbbak, mint azok a nagy szakmai tekintélyek, akik felől te érdeklődsz ja és nem utolsó sorban sokkal olcsóbban meg is úszod és kisebb a lehetősége is annak, hogy a dokid a végén valami konferencia miatt mégsem lesz ott a szülésednél.
2009. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát, segítségét!!


14.58-as!


Szia!

Azt szeretném tőled kérdezni, te kinél szültél, és mikor megtudtad, hogy terhes vagy kihez mentél először, melyik nőgyógyászhoz, és hogy , és mikor kerested fel azt az orvost akinél megszülted a pici babádat????Válaszod várom, és előre is köszönöm!!Írhatsz privátba is!!

ÜDV

2009. dec. 17. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:

szia, első vagyok

N.G. olyan 50 év körüli lehet.

én egy nagyon kedves és jó orvosnál szültem amúgy, aki mst 40 éves, tehát fiatal. de én magánrendelésre jártam.

2009. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem Dr. Németh Gábor az orvosom már 5 éve és januárban nálla fogom megszülni az első babámat, aki lombikkal fogant. Olyan 50 év körüli nagyon empatikus, türelmes és segítőkész , igaz nem olcsó a magánrendelése, de nem tartozik a pénzéhes dokik közé. Nekem nagyon jók a tapasztalataim.

Boldog Babavárást mindenkinek

2009. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek mindent nagyon köszönök!
2009. dec. 18. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!