Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek ciki egy nagycsopo...

Szerintetek ciki egy nagycsoportos kisfiút fehér nyuszi jelmezbe öltöztetni?

Figyelt kérdés
nyuszi Péter szeretett volna lenni, de csak fehér nyuszi fület kaptam, így fehér póló és fehér nadrág lesz rajta, ennyi a jelmeze... férjem szerint ez nagyon lányos és piszkálni fogják, ráadásul szerinte nem is fogja jól érezni magát mikor meglátja, hogy minden más kisfiú pókember meg zorró lesz :( szerintetek? próbáljam lebeszélni róla?

2015. febr. 13. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyen az, ami szeretne szerintem.
2015. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiadnak tetszik, akkor nem lesz ciki. Az én fiam katica volt egyszer, a lányom meg karatés. :)


Egy a fontos, tartsatok jelmezpróbát, és ha a kisfiadnak tetszik, akkor el van döntve a kérdés. Ha Pókember vagy Zorró szeretne lenni azt úgyis elmondta volna.

2015. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
tegyél rá hozzá pöndörödő fekete bajusszt és keretes szemüveget, vagy egyszemes szemüveget és nem lesz lányos.
2015. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az legyen, ami szeretne.

Nálunk ma volt az ovis farsang és volt a kisfiúk között postás (ez volt a kedvencem), csontváz, ninja, kalóz, Spongyabob, két pókember (az egyik nagyon vicces lett, mert a csoport legkisebb kisfiúja kigyúrt jelmezt viselt), a kislányok között a szokásos jelmezek között volt, aki Mikulásnak öltözött.

A farsang egyik lényege a mulatság, a vicc, ha nagy pocakos Mikulás akar lenni, legyen az, ha nyúl, akkor legyen az. Nem mellesleg, az Alíz csodaországban c. mesében is fehér nyúl van... :)

2015. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
NEm ciki egyáltalán. Az én lányom meg barna ló lesz, mert most erre vágyott. Ennyi. Én ezen nem is dilemmázom. Hiszen az ovis farsang nem arról szól hogy kinek van a legmenőbb jelmeze. Hanem hogy a gyerekeink aznap jól érezzék magukat a saját maguk által kiválasztott karakter szerepében. Ennyi.
2015. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem ciki, ha meleget szeretnél belőle csinálni, akkor hajrá. Teljesen igaza van a férjednek, ne akard félre nevelni.
2015. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, sokaknak fáj az igazság..sajnálom, de ez van.:s
2015. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted attól lesz valaki meleg, hogy 7!! évesen fehér nyuszi lesz farsangkor?
2015. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

jah hogy egy fehér nyuszifültől homár lesz? ehhh, szólhattál volna előbb, virágmintás szőnyege van, szerintem már ott elcsúszott a dolog! :D:D:D


egyébként megnéztek pár mesét, amikben nyuszik vannak, mindenhol fiú nyuszik a szereplők

2015. febr. 13. 17:50
 10/18 A kérdező kommentje:
5,5 :)
2015. febr. 13. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!