Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok az oviban tájékoztatjá...

Nálatok az oviban tájékoztatják a szülőket, hogy járvány van? Bárányhimlő, skarlát, tetű?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Kiírják a faliújságra, de szólnak is.
2015. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
nem....
2015. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Szólnak is, és ki is írják minden faliújságra.

Főleg, ha tetűjárvány van, mert a többi lecseng, de ha egy tetves gyerek marad, az állandóan visszafertőz mindenkit.

Nálunk volt már rühjárvány is, akkor két napra be is zárták az ovit teljesen, hogy fertőtlenítsenek.

2015. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De jó Nektek, hogy szólnak, nálunk semmiért nem értesítenek, így a tetű állandó gond, mert nem szólnak.
2015. febr. 14. 11:04
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ki van plakátolva a bejárati ajtóra, most pl bárányhimlő van. Meg van a fb-on zárt csoportja az ovis csoportnak, oda is írnak.
2015. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek! Mentek a zöld kezek.


Egyébként nem kéne mindenről szólniuk?

2015. febr. 14. 12:18
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk nem szólnak. A lányom 3 hét különbséggel 2x volt skarlástos. Pedig én szóltam az oviban, hogy az, de a többi szülőnek ezt senki nem mondta. Aztán utólag tudtam meg, hogy csak a mi csoportunkban több gyerek is skarlátos volt. Bárányhimlőnél detto.
2015. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

októberben volt tetű, de nem járvány, hanem csak egy kislány. az egész ovit kiplakátolták, a kislányt haza küldték, mindenkinek külön szóltak, hogy figyeljen, használjon megelőző sampont, kisfiúknál ajánlották a kopaszságot és 2 hétig a védőnő minden nap ment és átnézte a gyerekeket. szerintem kicsit túl is lihegte.

bárányhimlővel nem találkoztam, enyém már ovi előtt túlesett rajta, nem láttam kiírva, viszont biztos volt már, szóval azért nem. skarlát még szerencsére nem volt nálunk, ez az egy amitől rettegek! :)

2015. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is, mentek a kezek!


Nálunk semmiért nem szólnak és egy kicsit unom. Volt skarlát, azt véletlenül tudtam meg. A tetűt úgy, hogy a gyerek hazahozta.

2015. febr. 14. 16:41
 10/13 anonim ***** válasza:
nem szólnak. A gyerek szokta mondani,hogy ilyen meg olyan betegségük van a gyerekeknek...Szép,nem? Pl a bárányhimlő is már fél éve a csoportban volt,(a kisfiam mondta),mire véletlenül szóltak nekem is...
2015. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!