Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hova vihetem a feleségem és a...

Hova vihetem a feleségem és a gyerekemet ha betegek?

Figyelt kérdés
21 hónapos a fiam egyszer végig csináltuk már 14 napig volt lázas.Sok kinlodásal járt.most az annya is beteg.alig pár napig nem voltbeteg a fiam vissza eset megegyszer mar jo lenne valami segitseg.

2015. febr. 12. 04:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos, gyermekorvos, labor, vérvétel. 2 hét láz?! Az nem játék.
2015. febr. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvosi vagy ápolási segítségre gondolsz?
2015. febr. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
valami jó gyerekorvost kéne keresned., nem mindegyik ért jól a betegségekhez. én is a harmadikra találtam meg azt a gyerekorvost, aki tényleg eltalálta, h milyen kanalas, vagy gyógyszer válik be. az előző kettő által felírt cuccuk nem jöttek be. gyenge lehet nagyon az immunrendszere a kicsinek, ha mindig visszaesik.
2015. febr. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ápolásra gondoltam mert egyszer már végig csináltuk voltunk ugyeleten 3 naponta gyerekorvosnal a Bokayba vége lett a végén kapot antibiotikumot erre 3 nap mulva megint belazasodot peddig meg kulon szobaba is voltam amig en meg beteg voltam
2015. febr. 12. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de keress egy jóravaló gyermekorvost. Mi is azt tettük, mert a helyi még ki sem jött, hogy az újszülöttet megnézze... semmiben nem is számítunk rá.
2015. febr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És betartjátok, amit az orvos mond? Hogy ágyban feküdni, a gyógyszereket rendszeresen szedni, de lázcsillapítót csak 38 fokos láz felett szoktak adni, abból elég naponta 2x, persze ha 39-40 fokos a láz, akkor ki kell hívatni az orvost, nem nektek kell bemenni hozzá. De ahhoz, hogy valaki meggyógyuljon egy influenzából pl. ahhoz legalább másfél hét kell, nem megy egy-két nap alatt, és addig ágyban a helye a betegnek, sokat kell a szobát szellőztetni, de akiknek lázuk van, azokat jól bebugyolálni a paplanba, de közben friss levegőt kell beereszteni a lakásba, hogy a vírusos levegő távozzon.
2015. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!