Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nevelési tanácsadói szakvélemé...

Nevelési tanácsadói szakvéleményt fel lehet lebbezni?

Figyelt kérdés
Február elején voltunk a nev.tanácsadóban. A gyerekes viselkedése miatt javasolta a további óvodai maradást. De egyre inkább úgy látom, hogy inkább menjen iskolába. Van esélyem ezt fellebbezni?
2015. febr. 19. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Az áligekötők (látszólagos igekötők) nem válnak el (befolyásol, fellebbez, kifogásol, kivitelez, bevételez). Nyelvhelyességi szempontból tehát nem „lebbezhetünk fel”, csupán „fellebbezhetünk”.


Egyébként igen, megfellebbezhető a vélemény.

2015. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet! még annyit fog változni félév alatt! ha pesti vagy írj egy privit
2015. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Persze, de ha nem érett mégsem a sulira és ebből ő fog kijönni vesztesen, akkor a saját fejed verd majd a falba.
2015. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!ha alá írtad a papirt amit adtak és kérték hogy ird alá akkor nem nem lehet fel lebbezni,ha nem irtad alá akkor 15 napig fel lebezhetsz!A 2014 ben végigjártam ugyan ezt
2015. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19 23 vagyok lemaradt én a szigetszentmiklosi .nev.tanácsadoban voltam ott ezt mondták !Ja es ha modositást csinálnak hogy a szülö szeretné iskolába iratni és a felsorolt negativumok ott vanak mert azt ugye nem modoitjak akkor majd az iskola felhiv telon hogy anyuga értse meg óviba a helye mèg majd jövöre !Sehogy nem tudtuk elintézni még ugy sem hogy nagyon jo barátunk az igazgató
2015. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal a szakvélemény csak javaslatot tartalmaz. Ha a szülő máshogy ítéli meg, szíve joga, hogy beíratja-e a gyerekét vagy nem. A javaslat viszont így is, úgyis elkerül az iskolához, mert az óvoda igazolásán (amit vinni kell a suliba) alá lesz húzva, hogy szakértői bizottsághoz küldve. Ezután az iskola kérni fogja a szak. biz. véleményét, és majd eldöntik, ezzel együtt felveszik-e a gyereket vagy sem.


Február eleje óta eltelt kb. 2 hét. Ennyi idő alatt nem válik iskolaéretté egy gyerek. Szerintem fogadd el a bizottság véleményét, és hagyd még egy évig játszani, érni a gyerekedet. Semmit nem fog veszíteni.

2015. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha idén még a 6. évét tölti, hidd el, nem baj, ha marad még 1 évet. Ha idén már 7 éves lesz, akkor próbáljátok meg a sulit.Egy ismerősöm fia idén novemberben lesz 7 éves, de jövő szeptemberben megy suliba csak.
2015. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 napod van fellebbezni, azon túl nem.
2015. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!