Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit kérdeznétek a helyemben...

Mit kérdeznétek a helyemben az oviról?

Figyelt kérdés

Találkozni fogok egy anyukával akinek a gyereke abba az oviba jár,ahová èn is akarom iratni a gyerekemet. Igazából minden èrdekel,segìtsetek kèrlek milyen kèrdèseket tegyek fel,szerintetek miket kell tudni egy oviról/ovonorol? Ti mi alapján választottatok ovit?

Koszonom


2015. febr. 23. 19:15
 1/7 kecskefészek15 ***** válasza:
100%

Az anyukám először a helyi(csepeli)oviba iratott engem,de a nővérem azt mondta,ne oda menjünk.Anya szerint még jó,hogy nem emlékeztem arra az ovira.


Aztán ,szintén csepeli,oviba iratott be engem,és az sokkal jobb volt.


Azt kérdezd tőle,hogy milyen progamok vannak,mennyire autizmusbarát(mert én is autista vagyok)a hely,mennyire foglalkoztatják a gyerekeket,mennyire színvonalas az ovi,meg ilyesmiket.

2015. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kecskefészek15 ***** válasza:
13/L vagyok(13 éves lány vagyok)
2015. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyenek az óvónők, milyen foglalkozáspk közül lehet választani, milyen az oviudvar, milyen ünnepekre mehet be a szülő (van, ahol pl. az anyák napját sem tartják nyilvánosan, szülők előtt, pedig milyen jó ott meghatódni). De az óvónők szerepe nagyon fontos, hogy szeretik-e a gyerekek. Hirtelen ennyi jutott eszembe, a többiek folytatják a sort.
2015. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sandrachnologic ***** válasza:
100%

Átlagosan mennyi a csoport létszáma, milyen az étkezés minősége, a foglalkozások minősége, Hányszor kirándulnak, mennyire figyelnek oda a speciális helyzetű gyerekekre, kiviszik-e a gyerekeket rossz idő esetén is, ovin kívüli programok stb.


Engem ezek érdekelnének, bar nem jar oviba a fiam es meg egyelore nem is fog.

2015. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tiszta korcsoport vagy vegyes.

Hányan vannak.

Milyen programok vannak.

Milyen a vezető (ugyanis fejétől bűzlik a hal, ha rossz a vezető, akkor rossz minden)

Milyenek az óvónők.

2015. febr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vegyes csoport van-e vagy homogén.

Milyenek az óvónők, dajkák, ismeri-e a többi csoportot is, kedvesek-e, foglalkoznak-e a gyerekekkel, szót váltanak-e a szülőkkel időnként, partnernek érzi-e őket a gyerek nevelésében.

Milyen a gyerek- és szülőanyag, ha érted, mire gondolok...

Milyen a kaja, megeszik-e a gyerekek és mennyibe kerül.

Mekkora az udvar, elférnek-e rendesen.

Leviszik-e őket mindennap. Vannak-e egyéb programok, óvodában vagy házon kívül.

Tartják-e plusz egy évig a nagycsopisokat, ha a szülő kéri.

Kell-e aludni / feküdni délután annak, aki már nem igényli.

Össze szokták-e vonni a csoportokat reggel / délután.

Tavaszi / nyári szünetben van-e ügyelet és hol.

2015. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek
2015. febr. 24. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!