Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Keveháza utcai oviról vélemény?

Keveháza utcai oviról vélemény?

Figyelt kérdés
11. kerületben keresek jó ovit. Melyikről mi a véleményetek? a többire is kíváncsi vagyok (pl. Őrmező) Keveházában olvastam, van Montessori csoport is.

#ovi keveháza
2015. márc. 24. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeptembertől minden harmadik évét betöltött gyereknek kötelező lesz az ovi, így majd jelentkezel a központi ovinál (most született határozat az ovik összevonásáról), és ők beteszik valahová a gyereket. :/


Eddig sem lehetett a kerületben másként, csak kapcsolatokkal bekerülni egy-egy jobb hírű oviba.


Hogy a kérdésre válaszoljak, a Keveháza utcai oviról mindenkitől csak jókat hallottam.

2015. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Kevéről én meg csak rosszat hallottam.egyszerre most 7 szülő vitte el a gyermekét.Egy óvónőt eltanácsoltak.Piszkos és elég sok hogy mondjam milyen gyerek jár oda.
2015. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. és honnan tudom, melyik a központi ovi? Felesleges is menni nyílt napokra?
2015. márc. 26. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából egy hete volt döntés az önkormányzatnál, hogy gazdaságilag összevonják az ovikat, így még nem tudni, melyik ovi melyikkel kerül egy egységbe... Talán ha az önkormányzatot felhívod, tudnak segíteni.


Szerintem ne aggódj, a jelentkezési időre majd kiderül.


Egyébként sajnos nem óvoda, hanem óvónő függő, hogy fogja magát érezni a gyerek az oviban (meg sokat számít, hogy milyen gyerekekkel kerül egy csoportba, de ebbe végképp semmi beleszólása nincs az embernek). Ha szerencséd és némi ismeretséged van, talán ovit tudtok választani, az összes többi lutri (a szeptembertől-kötelező-három-évesen-oviba-menni miatt gigantikus túljelentkezésre lehet számítani idén).


A legutóbbi Ujbuda újság ha megvan, a címoldalán is fent van erről egy cikk "Nem zárnak be óvodákat Újbudán" címmel, persze ezekre a dolgokra nem tértek ki benne.

2015. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!