Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A héten már lesz 16-20 fok...

A héten már lesz 16-20 fok is. Hogyan öltöztetitek lányotokat, mit kell felvennie a kinti játszáshoz és mit kell levennie, vagy mit mire?

Figyelt kérdés

bővebben

nekem többnyire ledgins van bentre

eddig télen így volt: ledgins és arra vette rá a kinti vastag nacit.


na de most akkor kintre nem lenne meleg, ha ledgins lenne még a farmer alá?



2015. ápr. 8. 12:09
 1/6 A kérdező kommentje:

leggins

az egyik kérdés miatt írtam én is ledings-nek

2015. ápr. 8. 12:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk télen harisnya volt, bentre ruhával, vagy szoknyával. Most pont azért vettem pár leggingset neki,mert azt egyedül le és fel tudja venni, a harisnyával még vannak gondjai (kiscsoportos).

Most a napokban még simán elfért neki a farmer alatt a leggings, mert irgalmatlan szél van felénk. De 16-20 fokban leveszi a leggingset, amikor kimennek, és farmert vesz fel.

2015. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Harisnya és farmer naciban megy, kislány felfázik ha csak zokni lenne. Leggings és harisnya az már kb mindegy szerintem, mert nem a legvastagabb harisnyát adom rá.
2015. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Harisnyában és ruhában van bent. Van bélelt és béleletlen kantáros farmerja, valamelyiket kapja, reggel eldöntöm majd.
2015. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Reggel leggingset adtam ma rá illetve farmert bent leggingsbe volt udvara meg felvehete +farmert ès akkor már nem fázik .
2015. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy ruha (mondjuk vékonyabb melegítő), amiben elmegy oviba, és az van rajta a csoportszobában is. Meg van egy vastagabb melegítőnaci az udvarra. A bentit leveszi, a kintit meg fel. Nem kell túlbonyolítani :)
2015. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!