Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az oviban reggel mennyire...

Az oviban reggel mennyire öltöztetitek át a gyermeketeket más ruhába? Az óvoda mit kér?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 09:22
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Most elindult a nagykabát, pulóver szezon. A fiamnál már overállozunk, de mi lesz később? Az oviban meleg van. Ti hogyan öltöztetitek fel?
2013. nov. 21. 09:23
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem öltöztetjük, amiben reggel viszem abba van egész nap.Persze van bent váltó és ha nagyon össze koszolja akkor átöltöztetik, de amúgy nincs külön benti-kinti-hazamenős ruha.
2013. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az óvodában bent harisnyában vannak a lányok és fiúk, felül atléta vagy hosszú ujjú póló. Ez az óvónők kérése volt.
2013. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én sem öltöztetem át,amiben megyünk abban van egész nap.Télen ha már ráadom a vastag vízhatlan nacit,akkor azt leveszem majd és alá vékony kis nadrág lesz rajta,mert az oviban meleg van.Még most vékony hosszú ujjú van a kabát alatt,az most jó az oviba.Később adok majd rá egy vastag pulcsit is,amit majd leveszek ha odaérünk.
2013. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Most télen melegítőben vagy harisnyában vannak bent, kintre az utcai nadrág elég. De tudok olyan oviról, ahol szoknyát vesznek fel bentre (még fiúknak is), de ez az ovi vezetésén múlik mit hogyan kérnek.

Ezt mondjuk túlzásnak tartom.

2013. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Amilyen ruhában beviszem (vastagabb nadrág, zokni, póló, pulcsi), abban van bent is. Egyedül a kinti cipőt kell ilyenkor lecserélnünk és benti cipőt ráadni. Illetve ha véletlenül valami történik a ruhával, akkor van bent váltó ruha, amit olyankor ráadnak.
2013. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak a nadrágot cserélem le rajtuk reggel, mert most már azért a vastag nadrág, az már túl meleg lenne, ha egész nap abban lennének, bentre van egy vékony nadrág amit hetente cserélek!

Váltót már csak a Kisfiamnál tartok, de már ő is ügyesedik és nem önti le magát :)


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A miénknek a nadrágját és cipőjét szoktuk vékonyabbra és kényelmesebbre lecserélni - bent melegebb van meg abban is alszanak (a kinti nadrágot meg 2-4 napig is hordja, játszóterezik is benne).
2013. nov. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

az óvónő csak annyit kér, hogy lábfej nélküli harisnyában, vagy cicanaciban legyenek, semmi mást...

Én itthon ráadom a cicanacit, felül atléta, és vékonyabb, de hosszú ujjú póló. Erre veszünk pulcsit, kabátot, alul bélelt gatyót(télen majd az overált). Utóbbiakat az oviban csak lehúzom róla, és kész.

2 rend váltóruha van neki a szekrényben.

Bent szandálban vannak.

2013. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Leggingsbe és trikó+tunikában vann benn a kislányom. Erre adok egy nadrágot, pulóvert, kabátot. Ha hidegebb lesz, vettem vastag leggingset azt adom a bélelt nadrág alá, utána pedig overállt kap. Bent meleg van.
2013. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!