Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyire öltöztetitek "ki"...

Ti mennyire öltöztetitek "ki" otthon 10-11 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés

Egyik ismerős anyuka azt mondta neki otthon is mindig farmerban meg szép kis felsőben/bodyban volt a gyerek ennyi idősen, mert bárki jön váratlanul akkor is "csinos" legyen a gyerek. Én sem öltöztetem agyon foltos ruhába, de pl body és kényelmes melegítőnaci van rakta, amiben nyugiban mászhat, járkálhat. Hozzáteszem, tökre bírom az említett ismerősöm, nem leszólni akarom, csak ő más típus :)

Ti melyik típus vagytok?


2015. ápr. 2. 12:18
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
*rajta
2015. ápr. 2. 12:18
 2/44 anonim ***** válasza:
54%
Azt gondolom, hogy már az is szánalmas, hogy az utcára azért öltözteti csinosan, hogy villogjon vele, de hogy még otthon sem lehet egy nyugodt, kényelmes perce annak a szegény gyereknek, azért ez már a nevetséges kategória. Az enyém úgy van, ahogy kényelmes neki, ha leeszi magát és nedves lesz, kap tiszta pólót, de azért nem rendezünk minden nap divatbemutatót, mert jajj, mit fog hozzá szólni a frászsetudja kicsoda. Nem más típus, hanem sekélyes értékrendű ember az ismerősöd.
2015. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
80%

:) Hát én az a típus vagyok, akinek fontosabb, hogy kényelmes legyen a babának, mint hogy csinosnak találja-e egy hirtelen betoppanó vendég. Nem tudom, de nekem sem lenne kényelmes egész nap farmerban ülni itthon...szóval szegény baba...

Amióta eszik főzeléket, pépeket, stb. pedig bárhogy vigyázok, szinte mindig leeszi valamennyire a ruháját, ok, átöltöztetem, de van olyan folt amit nem tudok utána teljesen kihozni, szóval azokat használjuk itthonra amelyiknél nem gond ha rámegy egy kis főzelék.

2015. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
82%
nekem csak 7 hónapos,de azért remélem írhatok :-) mindig szép ruhában van, de a 2-3 legeslegszebbet alkalmakra tartogatom pl. orvoshoz. drága cipőt tehát pl. pedipedet itthonra nem kap,csak ha elmegyünk. itthon zokni,vagy nézek neki bentit majd meglátom. alvósnak megveszem a használtat is, arra jó az, több pénz marad a szebbekre legalább. ha nagyobb lesz, lesz külön cipője játszani,meg játszótérre nem a legjobbakat fogja felvenni. szépet,de nem a legjobbakat
2015. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor body és talpas nadrág van rajta. Viszont nincs külön elmenős és otthoni ruhája. Mindig olyan ruhák vannak rajta, amik nekem tetszenek, így ilyen értelemben számomra ki van öltöztetve. Más kérdés, hogy ezeknél mindig szempont az is, hogy kényelmes legyen.
2015. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
19%

nekem mindig szépen van öltöztetve, csak mert nincs is "nem szép" ruhája, de farmer még soha nem volt rajta(az kemény anyag, meg nem is hőtartó)de rendkívül szép cuccai vannak a bölcsiben is ő a legszebben öltöztetett


pl a plüss kezes lábas(lábfejnélküli) szép pasztell kék- fehér meg van kenguru zsebe, azon kék mese minta hímzés,

de ha csak harisnyábanis van(csak mintások vannak, aminek a fenekén egy kedves meseminta van) adok rá olyan bugyi féle valamit(de nem kimondott fehérnemű), nem "csupaszon van harisban, mint más gyerekek ...kaptam oroszoktól valami ilyesmi:

csak szép pasztellszínű, nem találok olyan google-s képet, csak ez kb hasonló

[link]

2015. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
55%
A farmer pont olyan játszós és munkásruha, mint a melegítő, szóval nem értem azt az ismerősödet, akinek a farmer a "csinos" viselet.
2015. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Itthon általában harisnya+body volt mindig is az öltözete, télen néha egy nadrágot és pulcsit is kapott, ha úgy ítéltem meg, hogy nagyon hideg van. Nyáron kánikulában csak egy pelus, vagy pelus+ rövidgatya
2015. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
21%

Hát amikor még nem tudtak a gyerekeim rendesen mászni, akkor rugiban voltak , a zoknit mindig lemászták, így semmi értelme nem lett volna kiöltözni.

Aztán melcsinaci és vmi kényelmes fölső. Sztem az kényelmes, a farmerek nem a legkényelmesebbek, én sem vagyok abban itthon.

Nekem is van olyan ismerősöm, akinek a gyereke mindig "élére van vasalva" otthon is. Az ő dolga. De sztem kényelmesebb egy melcsi az itthoni mászkáláshoz, meg nem a csini ruhája lesz koszos, kajás.

2015. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
bocsi, még annyit, a FARMER azt minden, csak nem szép öltözék...!
2015. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!