Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért engedik az ovikban,...

Miért engedik az ovikban, hogy egyesek tortát vigyenek a gyerek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nem mindenki engedheti ezt meg magának, és a szegényebb gyerkőc szomorú, mert az ő szülinapján csak otthol van torta, az oviban nincs. Én ezt igazságtalanságnak tartom. Pl én sem engedhetném meg magamnak, hogy még oda is tortát vigyek.
2015. ápr. 23. 16:49
 51/97 anonim ***** válasza:
97%

se az olcsó torta, se az aprósüti, se a havi 200ft félretétele nem megoldás neked.. írtó rugalmas vagy! kaptál egy csomó megoldást, linket, semmi nem jó, csak 'TILCSÁK BE', meg 'MONNYON LE', igazi magyar hozzáállás!

gondolom margarint, lisztet, kenyeret, sőt a ruhát sem boltban veszitek, hanem magad termeled, mert faluról ugyan minek boltba járni..

(persze tudom, faluról nem járnak auchanba, én is ezt látom ha bemegyek.. a múltkor lovaskocsi parkolt az autók között :D)

nézz kicsit magadba és meglátod, hogy hol van a probléma!

2015. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 A kérdező kommentje:

Utolsó, nálad agyilag minden rendben?


Kisbolt van itt, itt vásárolok és akármilyen meglepő nem árulnak tortát.

2015. ápr. 24. 09:27
 53/97 anonim ***** válasza:
96%

Nem akarásnak nyögés a vége.


Segíts magadon, Isten is megsegít.

2015. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem a felháborodásotok egyébként. Én feltettem egy kérdést, hogy ti igazságosnak érzitek-e. Senkitől nem kértem tanácsot, ezért nem is kellene nyafogni hogy nem reagálok rá. Gyes+csp a bevétel jelenleg. Ebből pelenka tápszer kaja, és akkor a rezsit még meg sem említem...
2015. ápr. 24. 09:35
 55/97 anonim ***** válasza:
96%
Akkor mi értelme a kérdésednek, elárulod? Még ne jöttem rá. Felháborodva te vagy:) Bár ok nélkül.
2015. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
94%
Ja, az árvaellátásit lehagytad.
2015. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 A kérdező kommentje:
Nem hagytam le, azt még nem kapom.
2015. ápr. 24. 09:55
 58/97 anonim ***** válasza:
94%

és akkor milyen választ vártál a kekec kérdésedre?

De igazságtalan az egész, tiltsák be a szülinapokat, meg a gyereknapot, meg a karácsonyt is!

2015. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 A kérdező kommentje:
Én ilyet nem mondtam. A szülinap nálunk is megvolt. Csak nem értem minek a plusz rongyrázás?
2015. ápr. 24. 10:25
 60/97 anonim ***** válasza:
100%
Ha rongyrázásnak tartod, miért foglalkozol vele? Te nem viszel és kész. Más meg visz, mert megteheti, mert szeretné, stb.
2015. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!