Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit adsz a kislányodra, ha az...

Mit adsz a kislányodra, ha az oviban fekete-fehér ünneplős ruhát kérnek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fehér inget és fekete szoknyát.
2015. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ööö...fekete fehér ünneplős ruhát, például :-DDD nem lehetne esetleg normálisan kérdezni?
2015. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Érdekes, az első értette a kérdést!

Egyébként azért kérdeztem, hogy kinek mit jelent a fekete-fehér ünneplő. Nekem ugyanazt mint az elsőnek, fekete szoknya fehér blúzzal. A csoportunkban mégis van valaki, aki ezt megfordítja, fehér szoknya és fekete felső.

2015. ápr. 24. 15:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is fekete szoknyában és fehér ingben szoktak lenni a lányok. Esetleg fehér ingben és fekete kötényruhában (vagy mi a neve az egész ruhának, nekem két fiam van :-). Még nem láttam olyat, hogy valaki megfordította volna.
2015. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
fekete szoknya fehér blúz.
2015. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fekete ünneplős ruhája,az alá adok egy fehér hosszú ujjú felsőt meg fehér harisnyát.
2015. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fehér ing vagy blúz fekete szoknyával.
2015. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Van egy fekete-fehér mintás szoknyája, azt adnám rá egy fehér felsővel. Habár megjegyzem, utálom mikor kis öregasszonynak kell öltöztetni egy óvodás kislányt. De ha ez az "egyenruha", akkor ráadom... Valahonnan szereni kéne hozzá kiegészítőként egy kis járókeretet meg egy kis protkót :) Bocsánat...
2015. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a második arra akart kilyukadni,hogy ha egyszer fekete-fehér ünneplőt kérnek,akkor fekete-fehér ünneplőt ad a gyerekre,hiszen azt kérték. Tehát fiúk esetében fehér ing,fekete nadrág,alkalmi cipő (bár nálunk a benti cipő is megteszi), lányoknál pedig fehér blúz,fehér harisnya,fekete szoknya-vagy ruha,ami nem "nagyanyámféle-mindenttakar-dekönyékig",hanem látszódik alatta a blúz. :-) + alkalmi szandi (de nálunk a benti cipő is megteszi)


:-)

2015. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!