Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van itt köztetek olyan szülő,...

Van itt köztetek olyan szülő, aki ovi alól felmentést szeretne kérni 3éves gyereke részére? Esetleg már kért is?

Figyelt kérdés

3éves kislányunk idén még több okból sem szeretnénk beiratni. Ennek menetéről több helyen is olvastam már, de jó lenne ha vki saját tapasztalatait is megtudná osztani!

Előre is köszönöm valaszaitokat :)


2015. ápr. 27. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a jegyzőhöz kellett egy kérelmet írni. Az én fiam csanás, júniusban lesz 3 éves, de jövő szeptemberig nem szeretném az oviba íratni (jobb helyen van a csanában). A csana vezetője intézett mindent, ő adta a nyomtatványt is, nekem csak ki kellett tölteni és neki kellett leadni, onnantól ő intézi. Szóval a miénk más helyzet, csak azért írtam, mert gondolom mindenhol a jegyzőnek kell kérelmet írni.
2015. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

úgy tudom, hogy a beíratás az kötelező, ha aug 31.-ig betölti a 3 évet, tehát az alól nem kapsz felmentést. viszont járatni nem kell, ha az orvos vagy védőnő ad arról igazolást, hogy erre van indok (és megadják, hidd el, nem a normális, tanult emberek miatt kötelező, szóval nem kekeckednek ha látják, hogy pl. a wc-t felismeri a gyereked ;))


egy dajka

2015. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!