Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ötleteket szeretnék? Óvónénine...

Ötleteket szeretnék? Óvónéninek ballagás alkalmából szeretnénk ajándékot venni, mivel nahyon-nagyon elégedettek vagyunk,10000 ft körúli összeg re gondoltunk.

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 06:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
nekem gimiből ballagott most a lányom, mi ezüstláncokat vettünk, különböző medálokkal a tanárnőknek, akik 8 évig tanították őket.
2015. máj. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az óvónénik "megsúgták" (az egyik anyuka barátnőjük),hogy ők legjobban vásárlási utalványnak örülnének. Hát nem tudom...ilyenkor mindig valami maradandóban gondolkozunk...de tényleg lehet,már sok dísz,váza,stb van nekik...,ami egy idő után nem fér. Lehet,hogy érdemes lenne,pl.egy kis fényképalbumot adni és valóban vásárlási utalványt.
2015. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A húgom óvónő és a legjobban annak az ajándéknak örült, amikor egy fotó könyvet kapott a gyerekekről egy nagyobb összegű vásárlási utalvánnyal. Ez mondjuk csoport ajándék volt, nem egy szulotol.
2015. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Anya is óvónő volt egész nyugdíjas koráig, kapott már mindenféle dolgot.

A dísztárgyakkal, vázákkal stb. az a baj, hogy egyrészt sokszor nem egyezik a szülő ízlése a pedagóguséval, másrészről tényleg nincs hova tenni.

Egyetlen egy szülőtől amúgy soha az életben nem várnának el ilyen hatalmas összegű ajándékot.

Pontosabban semmiféle ajándékot nem várnak el, ezt úgy értem, hogy ha adni akarsz, nem fontos ilyen nagy összegben gondolkoznod.

Ahogy az előttem szóló is említette, a vásárlási utalvány jó ötlet, mert azt legalább fel tudja használni saját igénye szerint, valamint soha nem lehet mellélőni a különféle édességekkel (hú, de imádtam mikor anya ilyeneket kapott :DDD), virággal.

Volt, hogy ajándékkosarat kaptak amit a szülők állítottak össze, ebben volt édesség, kávé és hasonlók, lehet bele tenni egy kis fényképet a gyerekről is.

Vagy, ha úgy gondold, hogy nagyon jó ízlésed van, ismered az óvónőt és szerinted tetszene neki, vehetsz valami porcelánt mellé, az úgyis fogyóeszköz.... :)

Pl. süteményes-, kínálótálka, teakészítő stb.

Egyszer anya egy bőrdíszműves anyukától kapott egy gyönyörű, bőrkeretes tükröt, annak nagyon örült.

De ha semmi kreatív, szép ötleted nincs, nagyon boldog lesz egy extra adag édességválogatással és egy szép virággal, esetleg mellé vásárlási utalvány.

Lehet, hogy snasszul, unalmasnak tűnik, de ezt is meg lehet szépen, kreatívan csinálni és ezt biztos nem fogja továbbadni, vagy kidobni.

2015. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vásárlási utalvány és édesség. Legalább hasznát is veszi.
2015. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Táblácska.
2015. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

A lányom most fog májusban ballagni az oviból.Van nálunk egy tök jó kreatív-hobby bolt,nagyon jó fej,kedves az eladó.


Adott néhány ötletet.Vannak tök jó natúr agyag tálak,azokat fogjuk kifesteni,illetve a lányom,és decoupage technikával díszítjük.Ezt tudják majd használni,gyűmölcsös tálnak,vagy beledobálni valamit.A 2 óvónőnek +1 dadusnak csináljuk összvissz kb 7000ft lesz,de lehet még kevesebből is kijön.

2015. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon kedvesek ezek a disztargyak, meg a kézzel készített dolgok is. Arra nem árt gondolni, hogy egy csoportban van 20 gyerek minimum. Ha évente csak a fele visz valami gyönyörű tárgyat ajándékba, az óvóneni lakása előbb utóbb úgy néz ki, mint egy lomtar. Tehát ezt hanyagolni kellene. A húgom, h ilyesmit kap, eldobozolja, aztán legközelebb akkor néz rá, amikor a következő adag ajándék jön. Ami kivétel, az a rajz vagy fénykép. Fenykepeket albumokba rakja, a képeket pedig ha elég sok osszegyult, vagy befoliaztatja és utána spiraloztatja, vagy bescnnelteti és könyv formában lefuzeti.
2015. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7-es azért gondold át ezt a drága kreatív tál ötletet, mert attól, hogy ti szuper ötletnek tartjátok, nem biztos, hogy tetszik, vagy tudja használni a pedaógus.

Ahogy már írtam, anya egész életében óvónő volt.

Gondolj bele, 35 év alatt kb. 11-12 csoportja ballagott, ezt beszorozva 20-25 fővel, az jó sok gyerek.

Kapott ő is kreatívnak, ötletesnek gondolt ajándékokat, de sajnos sokkal nem tudott mit kezdeni, mert vagy nem volt már szüksége/helye, vagy nem egyezett az ízlése a szülőével.

2015. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7-es vagyok,oké értem.De most szúrjam ki a szemüket 2000-2000 ftos utalvánnyal meg 1-1 szál virággal?Többet sajnos nem tudok rá áldozni,max tényleg 10000ft-otÍgy is a közös ajándékokra,ovi,csoport,udvardíszítés.gyerekenként 4000ft-ot fizettünk be.
2015. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!