Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért kellett erről kérvényt...

Miért kellett erről kérvényt írni?

Figyelt kérdés
Én azt hittem hogy természetes, hogy júniustól szeptemberig nem megy a gyerek oviba, csak akinek a szülei dolgoznak. Én nem dolgozom és szóltam az óvónőnek, hogy a fiam nem megy. Kérvényt kellett írnom, hogy engedélyezzék. Miért?
2015. máj. 28. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Formalitás. Az óvónőnek le kell igazolnia valamivel, hogy miért nem jár a gyerek óvodába.
2015. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pedig azt hittem, hogy csak augusztusban van szünet. Rám azért szóltak, hogy nehogy összevont csoportba vigyem már nyáron, mert összetöröm lelkileg. Ahány ovoda annyi szokás.
2015. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ahány ovi annyi féle. Nálunk sem kell kérvényt írni. Csak szólni ha nem megy. Mondjuk azt én sem értem, hogy miért kell kérvény. Mit mondott mit írjál bele? Mert nyáron ugye már nincsenek meg igazán azok a napi rutin foglalkozások amit elő vannak írva, pont az összevissza csoportok miatt.
2015. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy papírt kellett kitöltenem hogy alulirott xy kérem, hogy a gyerekemet engedjék ettől a dátumtól addig a dátumig felmenteni.
2015. máj. 28. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy fenntartsak a helyét
2015. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
épp tegnap volt az óvodai első szülőink. ahol nekünk is elmondták hogy 20 napot hiányozhat csak a gyerkőc az oviból vagy megvonják a családi pótlékot. és ezt a kérvényt ezért kell kitölteni hogy nem másért hiányzik hanem mert veled van. január elsejével hozták be ezt a törvényt.
2015. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen nincs nyáron hogy kérvényezni keljen csak szolni ebédbefizetésnél hogy nyáron nem megy .
2015. máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!