Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szoktatta már be valaki a...

Szoktatta már be valaki a nagyobbik gyermekét oviba úgy, hogy magával kellett vinnie a féléves kisebbiket? Hogyan zajlott így az egész?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor még csak egy volt, de három nap ott ültem a folyosón, és ő tíz percenként kijött leellenőrizni, ott vagyok-e. Ez csak két órát vett igénybe esetenként.
2014. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott volt vele és ennyi. De megmondtam az óvónőknek, hogy nem fogok egy hétig bejárni. Szóval a beszoktatás 2 napig tartott. Az első nap ott voltunk együtt egy fél órát. A második nap beadtuk és viszsamentünk érte 2 óra múlva. Harmadik nap teljes értékű ovis volt:)
2014. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy éves múlt a lányom akkor. Igen, mindig vittem magammal mindenhová.
2014. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 hónapos volt a kicsi, amikor a naggyal kezdtük az ovit.

1. nap: kb 10-től 11-ig kint az udvaron ismerkedett a többiekkel, nem akart hazajönni, a babakocsit addig tologattam az udvaron.

2. nap: kb 9-től fél 12-ig, úgy, hogy otthagytam azzal a szöveggel, hogy elszaladok a boltba a tesóval, mindjárt jövök.

3. nap: reggel 8-ra vittem, ebéd után mentem érte.

Mindig elhozom ebéd után. A kicsi (aki most már lassan 2 éves) természetesen mindig jön.

Problémamentes beszoktatás volt, imád oviba járni.

2014. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt külön beszoktatás az oviba, nem lehetett ott ücsörögni az első napokban.
2014. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk apa szoktatta be.De tulajdonképpen nem is volt beszoktatás. Reggel bementek,játszottak. Én is ott voltam vele, mi a kicsivel 10kor eljöttünk.(fél11kor aludt akkor még). Ők maradtak 12kor ebéd majd ebéd után haza.Másnap már reggel bementek,apának puszi és ment játszani.
2014. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!