Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit ajándékozzunk az ovòn...

Mit ajándékozzunk az ovònéninek ballagáskor?

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem beszéltetek össze szülőkkel? Közösen a többi szülővel szokás venni valami kicsit nagyobb ajándékot, pl. kisebb háztartási gépet vagy ékszert vagy ilyesmit. De ha egyedül kell venned, akkor virágcsokor mondjuk. Azért szerintem elég furcsán fog kinézni, ha mindenki külön-külön megy oda ajándékcsomagokkal. Talán még az megfelelő lenne, ha gyerekkel készítenétek valami kézimunkát és azt vinné oda ő.
2015. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az én lànyom ballag a csoportbòl én is barkàcsolàsra gondoltam de mit?
2015. jún. 6. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Èn megmondom őszintèn , egyszer nem adtam bele semmibe sajna nincs pènz!!

Különben meg kb talán 1 èvet járt a kisfiam mivel igen sokszor beteg volt ès mivel itthon voltam a hugával egy kis megfåzás ès itthon is tartottam!!

2015. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Illatgyertya, illatmécses, felakasztható mécsestartó, fényképtartó.

Vagy fényképkeretbe lerajzolhatja a gyerek az óvónéniket:)


Határidőnapló, kávéskészlet, tálca, muffinsütő, váza, kaspó.

2015. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi tavaly fatálcát "dekopázsoltunk",

idén ballag a fiam,nagyon szerette az óvónéniket,ovit,és őt is szerették,így most "szeretet üveget" kapnak majd emlékbe.

Veszek a hobby boltba egy szép díszes befőttes üveget,felcímkézzük,ragasztunk rá szép szalvétát,vágunk ki szívecskéket,és ráírjuk miért szerette őket.

Pl a sok ölelésért,pusziért,kedves szavakért,teszünk még bele pár pici csokit :)!

A dadus néni tavaly festett képkeretet kapott,amibe nyomtattam virágokat,azt színezte ki a fiam.


Bármi szuper,amit szeretettel adsz :)!

2015. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat, ami elfogyasztható, nem kell róla évtizedeken keresztül kerülgetni a post, de egyedivé tehető. Ha van házi lekvárotok vagy szörpötök, és készítetek rá a gyerekkel egy szép címkét, az pl tökéletes szerintem, de boltban is várásolhattok pl prémium miőségű teát, lekvárt, mézet, szörpöt, és egy saját késítésű kis emblémával, köszönő kártyával személyessé tehetitek. Csoki és virág egynek jó, de a csoki hazáig elovad a virág meg megy a kukába.
2015. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi ha jól emlékszem könyvutalványt adtunk.De pl.egy Lush szappan is jó egy kis kézzel készített ajándék mellé
2015. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amikor én kicsi voltam semmit nem kaptak. Mondjuk nem is szerettem őket.
2015. jún. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!