Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Örökbefogadott,7 éves fiam...

Örökbefogadott,7 éves fiam mostanában elkezdte kérni, hogy csináljak neki Facebook profilt, mert szeretné megköszönni a néninek, hogy a pocakjában megnőhetett, hogy kell ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Nyílt örökbefogadás történt és mi igazság szerint szoktunk ritkán érintkezni a szülőanyával interneten, de élőben nem szoktunk találkozni, nagy szeretettel szoktam beszélni a fiamnak róla, nem tabu nálunk a dolog.
2013. nov. 27. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
7 évesen facebook még korai,nem?nagyon könnyen beszippanthatja és annyi borzalom van fent.én nem engedném,nyugodtan értekezzetek a nővel interneten,skype-on is akár,de szerintem kamu hogy ezért akar facebook profilt.tudja hogy arra nem mondanál úgysem nemet,hogy tartsa a kapcsolatot a vérszerinti anyjával,ahogy eddig is engedted,és lehet erre fogja hogy facebookolhasson.nekem ez a gyanúm:)
2013. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem ők tartanak kapcsolatot,csak néha mi szoktunk egymásnak írni néhány szót.

Én is mondtam a fiamnak, hogy veszélyes dolog az internet és korai lenne neki.

2013. nov. 27. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg írjatok együtt egy képeslapot neki:) Az nem lenne jó?
2013. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De jó ötlet igen!

Bár pontos címet nem tudok,de a neten rákérdezhetek.

Úgy gondoltad, hogy valóban küldjük is el, vagy csak, hogy megnyugodjon a kisfiam írjuk meg?

2013. nov. 27. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt már neked kell tudnod, hogy érintené az igazi anyukát:)

Ha úgy érzed, neki is jól esne, és nem a kést forgatnád meg a szívében vele, azért, mert nem nevelheti ő a saját gyermekét, akkor küldjétek el szerintem.

2013. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
De ha igazából nem is küldöd el, azért egy válaszlevelet írj majd szerintem:) Biztos rosszul esne a kisfiadnak, ha nem kapna rá semmi reakciót.
2013. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon örülne neki+ a tört is megforgatnám...

Régebben küldtem már képeket így postán, mert kért tőlem néhányat.

Most is van nagyon szép karácsonyra készült kép a fiamról.

2013. nov. 27. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

iskolás? ha igen, akkor írjon neki egy rövidke levelet. mondjuk ennyi pont elég is lenne, hoyg "köszönöm, hogy megnőhettem a pocakodban" :) kép csatol hozzá.

kérdezd meg a szülőanyjától, hogy elküldhetitek-e, ha azt mondja nagyon örülne neki akkor menjetek el együtt a postára és adjátok fel együtt.


nagyon kedves dolog tőle, nagyon jól nevelhetted, hogy 7 évesen ilyenek jutnak eszébe :) könnybe lábadt a szemem :D

de a netet tényleg kerüljétek el, nem is neki való, na meg nem is engedi a rendszer 14 év alatt- szerencsére :)

2013. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a levél nagyon jó ötlet. - Büszke lehetsz hogy ilyen kis tündér...
2014. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!