Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A ti ovitokban hordanak a...

A ti ovitokban hordanak a fiúk bentre leggingset (fiús szinűt)? Ha igen, akkor magában vagy rövidnadrággal együtt viselik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerencsére még nem láttam ilyet, szerintem a leggings nem fiúknak való.
2015. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Egy fiún sem láttam még. Farsangra vettem a fiamnak a jelmezéhez egy fekete leggingset, de végül nem adtam rá. Kitaláltam v.mi mást, nagyon lányos lett volna benne.
2015. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
nem......furcsa is lenne.
2015. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
nem! nekem is fiam van, semmi pénzért nem adnám rá se rövid nadrággal se magában! gyerekkoromban is volt, csak akkor cicanadrág volt a neve nem leggings, akkor se adta senki fiúkra, nem értem most miért kéne
2015. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Én láttam ilyet, rövidnadrággal. Kiderült, hogy az a 2-3 gyerek bölcsis volt és ott ez volt a szokás. Nekem nagyon furcsa volt, de kiscsoportban szerintem még elmegy.
2015. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem láttam még,pedig a scampnek nagyon jó leggingjei vannak,és nem csak lányoknak,fiúknak is.
2015. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Én nem látam és nem is valo fiukra szerentem sem legings .
2015. jún. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk télen előfordul harisnyanadrág rövidnadrággal, hogy gyorsabban lehessen átöltöztetni, de leggingset még nem láttam fiún.
2015. jún. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Az oviban a nagyra már nem, de a bölcsiben a kicsire adok, simán. Pl én itthon is jobban szeretem a kicsim, mint a nadrágot, jobban tud benne mozogni.
2015. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

Harisnyanadrággal én is adtam télen a fiamra rövidnadrágot az oviban, de leggingset nem, mondjuk nem is láttam fiúkra valót. De ha van miért ne lehetne használni? Mondjuk itt Magyarországon nagyon nehezen szoknak meg az emberek olyan dolgokat, ami nem megszokott több éve, v. kicsit eltérő. Nem is értem miért.

Ez olyan, mint a gyerekpóráz. Külföldön jó és hasznos dolognak tartják, nem nézik meg az embert az utcán, ha használja, Magyarországon meg hadd ne mondjam...

2015. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!