Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szülők! Ti rábíznátok az 5...

Szülők! Ti rábíznátok az 5 éves fiatokat egy 16 (lassan 17) éves nem dohányzó, nem drogozó, értelmes lányra?

Figyelt kérdés
A történt egyszerű: óvodában közmunkázom és van egy kisfiú akit nagyon megszerettem és nagyon szívesen vigyáznék rá, akár iskolaidőben is. A gyerkőc is szeret kaptam tőle rajzot is, nagyon kis tündér :) Anyukám bölcsődébe dolgozik így nem lennék egyedül és mivel, hogy két gyereke van ért hozzá.. csak a kérdésem, hogy hogy kérdezzem meg a gyerkőc anyuáját és, hogy szerintetek engedné? Tényleg nem elrabolni vagy bántani akarom..erről szó sincs, csak lassan meglesz az 50 órám és többé nem látnám:( vagy esélytelen?

2015. aug. 3. 17:53
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

Nem vagyok szülő, de a párom 4 éves kislányát a sajátomként szeretem.

Ha kedvesen, udvariasan elém állna egy hasonló kéréssel egy leányzó és a gyereken sem látnék ellenszenvet, akkor természetesen megengedném sőt örülnék is neki. :)

Egyébként az 50 óra után is önkénteskedhetsz, jól mutat később az önéletrajzodban.

2015. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Túl fiatal vagy. A gond nem ott kezdődik, amikor játszotok együtt,hanem ott, amikor elesik, félrenyel, elvágja valamijét, akármi... ehhez felnőtt kell.
2015. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De mint írtam nem lennék egyedül, hisz ha baj van Anyukám segítene. De persze 2-es sajnos megértem.. 1-es válaszoló hát remélem..szerintem azért megpróbálom és ha nagyon nem akkor az önkéntesség marad..csak például múltkor se tudtam vele foglalkozni, ezért lenne célszerűbb a vigyázás.
2015. aug. 3. 18:07
 4/19 A kérdező kommentje:
OH még annyit hagy tegyek hozzá, hogy Mamám szomszédjának a lányára is szoktam vigyázni, viszont ő már 9 éves, e amikor kisebb volt is vigyáztam rá, mondjuk ott is többen voltunk.
2015. aug. 3. 18:08
 5/19 vfrtom ***** válasza:
100%
2. Ez gyenge indok, a "felnőttek" nagy része pont olyan tudatlan, mint egy gyerek, bár nem igazán értem mire is gondolsz. Elesik, nagy kaland. Félrenyel, a legtöbben nem tudják mit kell csinálni, persze utána kell nézni. Megvágja magát, ha vigyáznak rá és foglalkoznak vele elég szomorú lenne , ha ez történne.Be kell kötni.
2015. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös? Akkor lenne esélyem?
2015. aug. 3. 18:19
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Amit -és ahogy- írtál, az alapján egy okos, helyes, felelősségteljes lánynak tűnsz. Alkalmanként néhány órára biztosan rád bíznám a gyerekem, mert én is ilyen típusú fiatal lány voltam, és vigyáztam is nagyon sokat egy 2,5 éves kisfiúra. Soha nem történt baj, mellesleg megjegyzem, hogy sérülés esetén egy 10-15 évvel idősebb sem biztos, hogy jobban helyt tud állni, mint egy 17 éves. Én elmondanék mindent őszintén az anyukának, és felajánlanám a segítségemet. Többet nem nagyon tehetsz. Lehet, hogy nagyon jól is jön neki a segítség, mert nincs kire bíznia... :)

Kívánom, hogy így legyen! Minden jót!

2015. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 vfrtom ***** válasza:
Szerintem lenne.Meg kell kérdezni.
2015. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)! 7-es velem is volt már ilyen csak én egy éves kisfiúra és csak úgy spontán jött a szülőknek, pont ott dolgoztam és valahova el kellett szaladniuk.. hát nem mondom, hogy nem féltem hisz egy éves még olyan kis pici, de megetettem és játszottunk :) És köszönöm a biztató választ remélem :)
2015. aug. 3. 21:31
 10/19 anonim ***** válasza:
Én simán :) a gyerek bizik benne, akkor miért ne. Nem akarsz a kisfiamra vigyázni? 5 lesz októberbe :D :D
2015. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!