Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha a gyereketekkel egy csoport...

Ha a gyereketekkel egy csoportba raknak menekült gyereket (ahogy tervezik, óvodában, iskolában), akkor átíratjátok máshova majd vagy elfogadjátok a helyzetet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 15:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
24%

inkább mint hogy kisebbséggel tegyék össze,

meg ragadhatna is rá az angol

2015. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
Nem íratnám át,miért tenném?Gondolom megvizsgálják,olták őket mielőtt közösségbe teszik.Na meg ők nem tehetnek a helyzetükről.
2015. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%
Miert iratnam at?
2015. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ. Utánanéznék, hogy milyen vizsgálatok és egyebek után kerülnek oda, egészségesek-e?. Hol élnek, normális körülmények között? Első amúgy gondolod, hogy ezek a gyerekek perfekt beszélnek angolul? Beveszed hogy ezek mind mérnökök, meg orvosok, meg tanárok, akik otthon angolul beszélgetnek a gyerekeikkel ugye? Agyrém. Én az enyémek egészségéért aggódnék.
2015. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%

Nem íratnám át.

4-es a roma gyerekeknek is így utánanézel? Mert bizony azok is szoktak nagyon rossz körülmények között élni...

2015. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
31%
Dehogy íratnám át. Nem vagyok xenofób és nagyon remélem, hogy a gyerekem sem lesz az.
2015. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
46%
szerencsére ilyen nálunk nem fordulhat elő
2015. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%
Nem íratnám át. Még a végén olyan felnőtt lesz belőle, akiben ez a kérdés felmerül egyáltalán.
2015. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Angolul beszélnek szerinted? A felnőttek közül is kevesen és csak pár szót.

Miért íratnád át? Kérdeztem, átíratnád-e, nem peddig azt mondtam, h írasd át. Úh erre a kérdésedre ugye nem kell válaszolni? Csak kíváncsi vagyok, ki hogy gondolkodik.

"Tbc-s vagy leprás beteget nem találtak eddig az illegális bevándorlók között, viszont szifiliszt és hepatitis B-t többüknél is kimutattak, és HIV-, illetve hepatitis C-fertőzöttet, valamint hastífusz- és paratífusz-hordozót is azonosítottak már – tudta meg a Napi Gazdaság."

2015. aug. 13. 15:54
 10/28 A kérdező kommentje:

"Nem íratnám át. Még a végén olyan felnőtt lesz belőle, akiben ez a kérdés felmerül egyáltalán."

Igen, felmerül, mert olvastam egy cikket tegnap és volt hozzá kb 300 komment. És mivel itt GYK-n anyukák vannak, gondoltam megkérdezem a véleményeteket. Kíváncsiságból. ÉS: nem tudod én mit tennék, mert nem írtam erre semmit.

2015. aug. 13. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!