Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogyan lehet úgy megjelölni...

Hogyan lehet úgy megjelölni az óvodai saját dolgokat, hogy ne csúnyuljon el tőle?

Figyelt kérdés
Bugyi póló pulcsi lábbelire gondolok. Hogy később más is tudja használni vagy akár óvodán kívül is használható lehessen.
2015. aug. 23. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én címkékre rajzoltam rá az ovis jelet, amit ki lehet vágni később.

Cipőbe kis ragtapaszkockát tettem,arra rajzoltam a jelet. Vagy vannak ruhára varrható jelek,utána azt le tudod szedni.

2015. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

én is címkébe rajzoltam sima filccel. pár mosás után kikopott. kabátba, cipőbe soha nem rajzoltam jelet, azt azért meg tudta jegyezni a gyerek, hogy az övé.

a fogyó eszközökbe meg szintén nem tettem, pl. sál, kesztyű, az itthon is elveszik :D

2015. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Címkére rajzolom én is a jelet.
2015. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én rendeltem többféle cimkét az ovisjeltől. Van cipőbe ragasztható, felvasalható, varrható meg öntapadós is. A cimkébe szoktam én is ragasztani vagy rajzolni, ha valamelyik nincs kéznél. Kesztyűre, sálra felvarrósat szoktam rakni.
2015. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!