Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért bántják itt azt, aki...

Miért bántják itt azt, aki nem a létminimum alatt él?

Figyelt kérdés

Téma most ugye az ingyenes óvodai étkezés.Aki nem jogosult rà, sőt igénybe sem venné, de hozzàszól ehhez a témàhoz, le van ugatva.

Ha valakinek több a bevétele mint màsnak, azt utàljàk?Csak azért kérdezem, mert nem régóta jàrok ide, először szóltam hozzà ilyen témàhoz, de elképesztő, hogy milyen szinten el lettem hajtva.

Olyan szülők véleményére vagyok kívàncsi elsősorban, akik jàrtak màr így.


2015. aug. 27. 15:36
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

8-as 9-es Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, tényleg gàz és sértő volt a stílusom, bocsànatot kérek. Amúgy az-az igaz amit 8-as írt, miszerint itt "hàború" megy, semmi sem jó.

Attól nem félek, hogy a lànyom bàrkit is le fog nézni, mert nem olyan, én sem vagyok olyan, még ha bunkó volt is a stílusom.De azt észrevettem, hogy "hasonló hasonlóval" baràtkozik.Ezt màr akkor észrevettem, mikor oviba került, mert ő nem együtt kezdte a többiekkel.Azt is làtom, hogy mesefigurás rivalizálás van.Itt még nem is annyira a màrka, hanem a "neki is Hello Kitty van rajta" duma megy.És megveszem neki, ha a csoport 70%-ànak az van, meg olyat szeretne.De ez már màs téma.

Tovàbbi szép napot mindenkinek.:)

2015. aug. 27. 17:32
 12/24 A kérdező kommentje:
10-es nagyon valószínű, hogy nem egy helyen éltünk.Visszahúzódó voltam, de kitűnő tanuló.Rajtam kívül az àltalànos iskolàban az osztályban még egy szegény volt.Minket, kettőnket gúnyoltak mindig.Soha, soha NEM fog ilyet a gyerekem àtélni!!!
2015. aug. 27. 17:40
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is fizetni kell és én is írtam ilyen kérdésre olyan választ, hogy sajnos. Nem érzem azt, hogy örülnöm kéne, hogy fizetnem kell. 20 éves munkaviszonyom van, érettségi óta dolgozom, szülés miatt maradt ki 3 év. Azt írták, a felső réteg fizet. Közalkalmazottként dolgozom, párom sofőrként és nem érzem, hogy a felső réteghez tartozom. Akik minimál béren vannak bejelentve, és zsebbe többet kapnak, azok is ingyen kapják, akik semmire bevállalnak 3-4-5 gyereket azok is és ez nem igazságos.


Nem bántottak itt még azért, mert nem élni a létminimum alatt, de őszintén, annyira nem érdekelne.

2015. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Hello Kitty van rajta" duma megy.És megveszem neki, ha a csoport 70%-ànak az van, meg olyat szeretne"


Már csak azért sem venném meg.

2015. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.


Elolvastam a kérdést. Olvasd magad vissza. Csodálkozol, hogy úgy reagáltak a többiek? Úgy írtál, mintha Te mindenki felett állnál, lenézel mindenkt, aki nem tud drága dolgokat megvenni a gyerekének. Mindenki a legjobbat akarja a gyerekeinek, én is, de a te válaszodat érezve még én is rosszul éreztem magam, pedig nem egyik napról a másikra élünk. Gondolkozz el azon amit írtál. Nem véletlenül estek neked.

2015. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Még valami ami lemaradt. A hasonló hasonlóval barátkozik nem igaz oviban. Kislányom elég érdekes összetételű oviba jár és simán barátkozik a létminimum alatt élő gyerekkel, beteg gyerekkel stb.mert nem ez érdekli!
2015. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Azért szóltak le,mert tapló módon reagáltál!

Számon kérted a rászorulókat,hogy hol a büszkeségük?

Mi sem igényeljük az ingyenest,de engem konkrétan felháborított a stílusod!

2015. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

És képes voltál feltenni a kis problémádról egy kérdést...


Szállj magadba és inkább gondolkodj el a stílusodon!

2015. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Oké,éjszaka erről fogok àlmodni.

Komolyan: elgondolkodom, tényleg mennyire mentem messzi.

2015. aug. 27. 22:42
 20/24 anonim ***** válasza:
Kérdezö a másik kérdésnél tényleg a stilusod és mondandod volt gáz de nagyon .
2015. aug. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!