Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ingyenes óvodai étkezés?

Ingyenes óvodai étkezés?

Figyelt kérdés
Bocs, tudom sok ilyen kérdés van, de szeretném jól csinálni és nem csalni. Szóval 4-en vagyunk, a párom vállalkozó, de főállásként alkalmazottként dolgozik. 150 eFt a havi nettó jövedelme, nekem jelenleg 110 eFt + családi pótlék 27 eFt. Ez alapján bőven járna. Általában a vállalkozásából 1-2 számlázás van, az egyik biztos, hogy év végén. Ezzel, hogy kell kalkulálni? Előre nem tudjuk mennyi lesz? A másik egy évben 1x kap osztalékot is. Előre ezt sem tudjuk, hogy mennyi. Most pl ebben a hónapban kaptuk meg. Ha havinak számolom, akkor nem jár, de ha visszaosztom 12-vel, akkor jár. Amúgy minden hónapban kell nyilatkozni? Kérlek titeket, hogy alázó megjegyzéseket ne tegyetek. Köszönöm

2015. aug. 28. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

"Rendszeres jövedelem esetén a nyilatkozat benyújtását megelőző hónapban kapott összeget, míg nem rendszeres jövedelem, illetve vállalkozásból, őstermelésből származó jövedelem esetén a nyilatkozat benyújtását megelőző tizenkét hónap alatt kapott összeg egy havi átlagát kell együttesen figyelembe venni."


Itt olvastam:

[link]

2015. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 28. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!