Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » SNI-re jár óvodai étkezésre...

SNI-re jár óvodai étkezésre kedvezmény?

Figyelt kérdés
ADHD és beszédpercepciós zavar. SNI (sajátos nevelési igény) az tartósan beteg, fogyatékost is jelent? A barátnőm szerint igen, de én úgy tudom, hogy én ezzel nem kapok semmi kedvezményt, csak az óvoda.
2015. szept. 13. 20:00
1 2 3
 1/22 Andizsuzsi ***** válasza:
1%
Az óvódában (extrém magas jövedelemtől eltwkintve) ingyenes az étkezés. De hogy a kérdésedre is válaszoljak, tartósan betegnek az minősül, aki emiatt emelt összegű csp-ra jogosult.
2015. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát, kinek mi az extrém, nekünk speciel nem jár a jövedelem alapján.
2015. szept. 13. 20:27
 3/22 Andizsuzsi ***** válasza:
2%
Akkor viszont esik a gyerekre min. havi 90.000 forint. Abból talán jut étkezésre...
2015. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ez a fajta kedvezmény csak akkor jár, ha emelt családi pótlék is jár.
2015. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%

Andizsuzsi, te miről beszélsz? Mert nagy butaságot írtál.

Kérdező, tartósan beteg az a gyerek, aki után emelt csp.jár.

2015. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen jár méghozá ingyenes étkezés az oviban csak a papirt kell bemutatnod amit a szakértöi bizotság kiálitot,hogy sni a gyereked illetve papirt kell kitöltened hogy milyen alapon kéred,pl sni a gyereked .
2015. szept. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

#5!


Azt írtam, hogy tartós beteg vagy fogyatékos az, akinek emelt összegű családi pótlék jár, illetve hogy az óvodákban ingyenes az étkezés, ha az egy főre jutó netto jövedelem nem haladja meg a 89.408 forintot. Melyik a butaság?

2015. szept. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az utóbbi.
2015. szept. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Andizsuzsi! Te azt írtad: "Az óvódában (extrém magas jövedelemtől eltwkintve) ingyenes az étkezés."

Nettó 165ezer Ft adókedvezménnyel együtt/szülő nem nevezhető extrém magasnak. Nagyon nem!

2015. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

"Az utóbbi."


???

2015. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!