Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit tegyek ha kislányom nem...

Mit tegyek ha kislányom nem szereti hogy az ovis társai ölelgetik?

Figyelt kérdés
Mintha félne a gyerekektől.
2015. szept. 29. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen normális. Én világéletemben utáltam, ha a legszűkebb családomon kívül bárki próbált megérinteni, átölelni, puszit adni. Ez a mai napig így van, nem vagyunk egyformák, de ez nem gond.jjj
2015. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Semmit ne tegyél. A fiam is utálja, ha belépnek az intim szférájába. Ölelgetni csak a legszűkebb családtagoknak szabad, de azt is csak akkor, ha olyanja van. Én megértem, én sem szeretem, még azt sem, ha túl közel állna hozzám. Van ilyen típus, de ez nem azért van, mert félne a gyerekektől, én sem félek az emberektől, egyszerűen ilyen vagyok, ahogy a lányod is ilyen típus.
2015. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak tegnap is sírt mert egy kislány megölelte.és elveszik így a kedvét az ovitól.
2015. szept. 29. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi ezért váltottunk ovit még a beszokás ideje alatt, mert a kislányom megmondta, hogy oda nem megy be többet, mert ne simogassák, meg puszilgassák Őt. Sírt hogy nem akar a puszilgatós oviba járni. Ez két éve volt. Azóta is emlegeti mikor elmegyünk az ovi előtt. És megköszöni hogy nem kell oda járnia. :(
2015. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Most komolyan ilyenért ovit váltani? Az ovis gyerekek általában (főleg a lányok), ölelgetik egymást, minden oviban.
2015. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Köszönöm a lepontozást! Én ettől nem vagyok kevesebb, de aki lepontozott biztos több :D Igen ilyenért, ha egyszer utál oda járni, akkor jobb ha minden nap sírva megy, és ott is sír??? Nem örülnék ha állandóan ölelgetnének, én sem ölelgetek senkit. Ja ebben az oviban soha nem sírt, nekem meg ez a lényeg, nem az mit gondol más! :)
2015. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!