Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi a véleményetek? Plüssállat?

Mi a véleményetek? Plüssállat?

Figyelt kérdés

Az új ovinkban van egy hülye szokás ami nekem nagyon nem tetszik, az alvós állatokat egy kosárba gyüjtik és amikor lefekszenek akkor mindenki elveszi a sajátját!

Szerintem ez rohadtul nem higiénikus mert ki tudja kinek mi lakik az alvó állatkájában nem igaz?

A másik oviban ahova a fiam járt ott a saját zsákjában volt mindenkinek a saját állatkája!!

Nektek erről mi a véleményetek hogyan jelezzem ezt az óvónőknek ?


2015. okt. 10. 19:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
:) a gyerekek egész nap össze vannak zárva. Ha van valami vírus vagy tetű vagy akármi, akkor elkaphatja a gyereked simán, nem kell ahhoz a plüssöket összerakni. Nem igazán értem a logikát :)
2015. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanaz a véleményem, mint az első válaszolónak.
2015. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Azt én is tudom , de gondolom ez a dolog még rátesz egy lapáttal !!

Kösz a választ

2015. okt. 10. 19:31
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Túlhisztized.
2015. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen lényegtelen apróság, amin fennakadtál.

A stílusod viszont jól mutatja, hogy túlteng benned a feszültség. Keresd a módját, hogy hogyan tudod csökkenteni! Mi tovább lépünk innen, éljük az életünket, te meg dühöngsz egy ilyen apróságon. Szerintem te is érzed, hogy ez a normális határon túl van már!

2015. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
24%
Én egyet értek a kerdezővel. A gyerek ahogy alszik akaratlanul is összenyalazhatja a plűsst /vagy ha folyik az orra,akkor ez a váladék is rakerülhet.Minden gyereknek legyen sajat kis csomagja (ugy mint fogkefe,törölköző,agynemü stb)szeparalt helyen
2015. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
31%
Előző vagyok: Azert ha masoknak eltér a véleménye,azert azt is el kell fogadni.
2015. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Ezzel semmi baj nincs, szerintem :)
2015. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
Én a kerdezőhöz intéztem a vélemény elfogadását. Mivel a stilus kicsit szelsősegesre sikeredet
2015. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
A kérdezőből kibukott az úrinő.
2015. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!