Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miket szerezzek be az ovira?

Miket szerezzek be az ovira?

Figyelt kérdés

Közeleg "lassan" az ovi a kisfiamnak és szeretnék bőven időbe beszerezni mindent hogy ne legyen rá gond.

Mi az ami általában "kötelező"?

És amit ti láttátok jónak ha van?

köszönöm


2015. okt. 14. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ovis zsák,törülköző,párna,párnahuzat,paplan huzat(ovis méret);lepedő,váltócipő,2-2-2 db bugyi/gatya,zokni,póló,pulcsi,nadrág.....a nevével,jelével ellátva

Középső csoporttól kellett vinni:fogkefe,fogmosópohár,tornazsák(póló,rövidnadrág)....nevével,jelével ellátva.

2015. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb oviban más, és más dolog a kötelező. Ezt megtudhatod a leendő óvónőtől is. Ami biztosan kell, az a váltócipő, és a ruhák, amiben bent lesz a gyerkőc. Fogkefe, fogkrém.

Nálunk ezen kívül tornaruhát, és ágyneműt kértek.

2015. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.....kihagytam,van ahol kell benti ruha is és alvós ruha is....nálunk nem kell.
2015. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első jól leírta mit kérhetnek, de én a helyedben semmit se szereznék be előre ezek közül. eleve nem jó a kérdésed, mert minden oviban mást kérnek, ha te beszerzed akkor lehet dobhatod ki.


nálunk pl. egy darab fogkefét kell vinni 2-3 havonta. textíliákra pénzt kértek, hogy minden gyereknek ugyanolyan legyen, a dadus vette meg, de nem volt opció a saját. minden mást ők adtak, adnak...

egyedül a saját ruhák kellenek, ugye benti szandál és mindig van egy évszaknak megfelelő váltó ruhatár ha leenné magát vagy kint összevizezné, sározná magát, legyen mibe átöltözni

2015. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zsák, kis törölköző, fogmosó cucc, benti cipő, ágynemű. Ez az alap szerintem, és hozzá egy tonna melegítő nadrág. Gyakran lesz koszos, néha pisis.
2015. okt. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy jó cipőt és megfelelő mennyiségű váltóruhát szerezz be elsőre (esőnadrág, gumicsizma, bélelt nadrágok kintre, melegítőnacik, alsónemű, zoknik bentre). Mi vettünk zsákot is, de van szekrény, anélkül is meglennénk. Ágynemű kellett, de ez ovifüggő, törülköző, fogkefét az ovi adja. Szóval ruhán, cipőn kívül a többit egyeztetném az ovival vásárolgatás előtt.
2015. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Váltoruha,váltocipő,ez biztosan kell ,minden más óvifüggö.és az óvónőtöl kérdezd meg .
2015. okt. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!