Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mlyen tápszert szerezzek be a...

Mlyen tápszert szerezzek be a 3 hónapos "Tejérzékeny" unokámnak?

Figyelt kérdés

Június 1. én Kanadából érkezik a Menyem a koraszülött 3 hónapos, akkor már 4 és fél hónapos kislány unokáimmal aki tejallergiás.

Hozzon magával egy egész hónapra tápszert, vagy itt is lehet kapni?

Vagy azt csak receptre lehet nálunk kapni?

Köszönöm a válaszokat előre is.


2011. ápr. 8. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szia. Milupa pepti plus 1-t kapott az én kisfiam tejallergiára. Megkapható recept nélkül is kb. 2200 ft egy doboz.
2011. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van több fajta, pl. a Milupa Pepti. 4 hónaposnak még az egyes kell, de nem tudom recept nélkül lehet-e kapni. Bár szerintem jobb ha hoz magával, mert lehet amihez szokott más az íze, ki tudja ezt elfogadja-e.
2011. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kizárólag azt adnám, amit a gyerekorvos javasol. Különösen ha érzékeny!
2011. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nagyobb lányom is milupa pepti tápszert evett tejérzékenység miatt. Ez 2 éve volt, így árat nem tudok írni, de az biztos, hogy lehet recept nélkül venni.
2011. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, sokkal nyugodtabban várom Őket.

Még annyit kérdeznék, hogy ez por formába van, vagy folyékony formában kapható?

Minden esetre megmondom Nekik, hogy valamennyit hozzon magával, de nagyon nehéz és nagy csomag lenne egy egész hónapra valót hozni.

2011. ápr. 9. 04:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Por formájú. Esetleg azt lehetne kipróbálni ha van rá még idő, hogy kiküldeni postán egy dobozzal és megnézni megeszi-e. Előtte egy itteni orvossal azért a biztonság kedvéért beszélni, bár felírni nem fogja tudni. Ha megeszi a baba akkor nyugodtan lehet őket várni és beszerezni itthon amennyi kell.
2011. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!