Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi alapján választottatok...

Mi alapján választottatok ovit? Szerintetek mennyire meghatározó az óvoda választás?

Figyelt kérdés
Azon túl, hogy jól érzi magát ott a gyerek, milyen szempontok alapján választottatok?
2015. okt. 15. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen a környék, milyen a csoport összetétel, milyenek az óvónők (ez az egyik legfontosabb szerintem)
2015. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
milyen az óvoda, mennyire felszerelt..
2015. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A környék milyen szempontból fontos? Hisz úgy sem mennek ki az utcára, vagy igen?


A felszereltségen azt érted, hogy milyen és mennyi játék van? Mint mondjuk egy montessori oviban a rengeteg fejlesztő eszköz?

2015. okt. 15. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekünk viszik őket sétálni, nem messze van a művelődési ház játszótere, oda ki szoktak menni, vagy a sport pályára. Lehet hogy nem mindenhol mennek, gondolom forgalmas helyen nem, de mi faluban lakunk. Na ezért gondoltam a környékre.

Az eszközök alatt arra gondoltam, hogy az udvaron van e elég hely a gyerekeknek, van e kinti játékra lehetőség, bent a csoportban sem a játékok mennyiségére gondoltam, de azért le tudja kötni magát a gyerek. Ezer szempont lehet, ha van lehetőség nyílt napra, nézzetek szét, ismerjétek meg az óvónőket.

2015. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én korcsoportos ovit kerestem,és óvónőket.
2015. okt. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Korcsoportos, viszonylag kis létszámú, barátságos ovit kerestünk! És megtaláltuk!!!! Imádnak oda járni a gyerekek. Kedvesek és intelligensek az óvónők, dadák és az összes ott dolgozó! Biztonságos és kellemes az udvar. Jó programok vannak. Pl. bábszínházba járnak már a kicsikkel is.

Sorolhatnám, de a lényeg, hogy első perctől jól érezték ott a gyerekek magukat és ez a legfontosabb.

Jaaa, és elég messze van tőlünk, de megéri a fáradságot! :)

2015. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban a legközelebbit...
2015. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyereknek nem fotos a száz féle foglalkozás, meg a ezer féle modert játék..csak az a fontos hogy az ovonő és a dadus kedvesek legyenek!
2015. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon meghatározó az óvoda választása!

Körzetes oviba kezdett a kisfiam tavaly szeptemberbe. Szép lassan 5 hónap alatt olyan szinten befordult, hogy már szinte az életéből is kizárt. Persze láttam, hogy nem okés valami De hiába kérdeztem, sose kaptam választ, se tőle se oviba. Majd berágtam, elkezdtem keresni. Márciustól másik oviba jár. 2 hét alatt visszakaptam a fiamat. Felszabadult lett, ujra kinyilt, ujra játszott velem. Ugyhogy nem mindegy...

2015. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!