Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zuglói ovik közül melyiket?

Zuglói ovik közül melyiket?

Figyelt kérdés

[link]


és az Emma utcai [link]


Melyiket ismeritek, mi a véleményetek?

A Kincskereső 35 perce van, a másik csak 15 percre, van egy kilenc hós babám is akivel visszük majd a bátyust, ezért nem mindegy a táv...(tél, anorák, babakocsi stb)

Viszont nekem így honlap alapján a távolabbi szimpatikusabb?

Várom válaszaitokat, előre is köszi



2012. júl. 30. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az Emma utcai Újvidékibe jártam. (A kettő egy intézmény egymástól max 3 percre. )

Szerettem nagyon, igaz eltelt azóta pár év :D De így képről szimpatikus azóta is.

2012. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zoe1 válasza:
Ismerem mind a kettőt. A kisebbik lányunkat már az Emma utcaiba vittük. Minden korrektebb abban az oviban. Sajnos úgy is mondhatjuk, hogy átvertek minket a Kincskeresőben. 2010-ben kezdtünk egy csoportban, ahonnan szinte azonnal lelépett az óvónéni, csak ezt előre "elfelejtették" közölni, hogy úgy is elmegy. Már évkezdés előtti nyáron közölte régi anyukákkal, hogy "tele van t....e az ovival"....Ezt tapasztaltuk is. Az Emma utcaiban nagyon kedvesek és odafigyelőek, nem büntetnek "tévedésből" más helyett, és az udvarra való kimenetel előtt mindenkit alaposan felöltöztettek ősszel és télen.Ja, és betartották, amit ígértek. Szóval semmiképp nem vinném a gyerekemet a Kincskereső oviba.
2012. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!