Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti mit vártok el egy dajkanéni...

Ti mit vártok el egy dajkanénitől?

Figyelt kérdés
Szeretitek a gyerkőc dajka nénijét?
2015. nov. 25. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Az ovis és a bölcsis néniket is szerettem én is és a gyerekek is. Egyébként mit kell mindenen fennakadni? Bölcsiben gondozó nénik vannak, oviban meg dajka nénik.
2015. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

A bölcsiben kisgyermeknevelok vannak, esetleg csecsemő gondozó és kisgyermek nevelő, az óvodában pedig ovodapedagogus és dajka. Dajkanéni, ezt egy 3 éves mondja, nem egy felnőtt.

A dajka az ovodapedagogus munkáját segíti, sokat nem kell és nem is lehet elvarni tőle.

2015. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tök mindegy és szerintem szebb a dajka néni! rosszindulatod határtalan....
2015. nov. 25. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem mindegy. Amúgy miért lennék szerinted rosszindulatú? Mert felvilagositottam az előttem szolot arról, hogy mi a hivatalos megnevezés?
2015. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem tök mindegy, hogy mit ír??? Mindenki érti, hogy kiről szól a kérdés, aki meg nem, az csak magát okolja.


ha nem tudtok a KÉRDÉSRE VÁLASZOLNI, minek koptatni a klaviatúrát???

2015. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mert egyszerűen fanatikus kötekedő! Más szó nincs rá, remélem erre is ír majd egy frappáns választ.


Hibát keres mindenben, mert elégedetlen az életével és ezzel próbál örömet szerezni magának.


Érthető...ha én is ilyen szomorú-letargikus ember lennék lehet így próbálkoznék másodjára... a vicc olvasás után!

2015. nov. 25. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Ja, azt kihagytam, hogy mit várok el. Csak azt, hogy kedves legyen és szeresse a gyerekem. Nekünk eddig szerencsénk volt, minden kisgyermeknevelő nénink és dajka nénink aranyos volt. És mi az, hogy túl sokat nem lehet elvárni tőlük? Hát bakker ő törli a gyerekem hátsóját, ő öltözteti, bölcsiben esetleg eteti, stb., ők dolgoznak a legtöbbet, nem pedig az óvodapedagógus. Most le lehet pontozni megint.
2015. nov. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Bocs, utolsó, de a bölcsődében nincs dajka. A gyerekedet a kisgyermek nevelő gondozza, o eteti, ő törölni a fenekét és o oltozteti. Max a takarítónő segít be, de a dajka biztos nem, lévén ahogy már írtam, bölcsiben nincs ilyen munkakör.
2015. nov. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztosan az óvodáról beszélt és egyre nevetséges a kötekedésed :DDDDD
2015. nov. 26. 06:34
 10/10 anonim ***** válasza:
33%

" ő öltözteti, bölcsiben esetleg eteti, stb., ők dolgoznak a legtöbbet, nem pedig az óvodapedagógus. Most le lehet pontozni megint"


Bölcsi. Ahol ráadásul ovodapedagogus sincs, de nem baj.

2015. nov. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!