Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogtátok fel igazán,...

Mikor fogtátok fel igazán, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Nagyon érzelmesnek gondolom magamat, de még fel sem bírom fogni, hogy babánk lesz. 5 hetes vagyok, szóval egy hete tudom. Csak nagyon hirtelen jött, első próbálkozós hónapban. (Volt andrológiai gond, nem sejtettük, hogy ennyire egyszerű lesz.) Állandóan a két csíkot nézem, és el se hiszem, hogy az enyém. Félek, aggódok, izgulok... és csak ezután örülök. Veletek hogy volt?
2015. okt. 7. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még csak most kezdem felfogni...24hkm
2015. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdett nőni a hasam.
2015. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom lassan tíz hónapos, és nagyjából mostanában kezdem felfogni, hogy van egy igazi gyerekem.

Nekem végig hihetetlen volt, hogy egy kisbaba növekszik bennem, annyira, hogy néha még az is felmerült bennem, hogy az ultrahang nem is igazi, csak mindenkinek lejátsszák ugyanazt a videót. :)

Nem tudtam elképzelni, hogy nemsokára lesz egy igazi, élő, izgő-mozgó gyerekem, amikor meg megszületett, azt volt nehéz felfogni, hogy tényleg ő lakott a hasamban 9 hónapig.

Ugyanakkor érdekes, amit írsz, nálunk is egy kicsit váratlanul jött, nem vagyunk már nagyon fiatalok, és amikor az első néhány hónapban nem jött össze, azt gondoltam, nekünk akkor biztos nem lehet, meg már "öregek" is vagyunk. Aztán a következő hónapban terhes lettem, ráadásul úgy, hogy akkor tényleg nem számítottam rá, mert jóval ovu előtt ill. után voltunk együtt. Nálunk is volt nagy meglepetés, amikor megláttuk a két csíkot. :)

"Félek, aggódok, izgulok... és csak ezután örülök."

Nagyjából ugyanezt éreztem én is felváltva és folyamatosan.

Boldog babavárást!

2015. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor 6 hetesen el kezdtem vérezni és UH-n már láttunk aznap szívhangot.
2015. okt. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első babánál akkor amikor megszületett és rám fektették és meleg volt a teste, lélegzett, akkor tudatosult minden. Másodiknál már a pozitív teszt pillanatától. Már nagyon vártuk.
2015. okt. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!.Egy kicsit már most is jobb :)
2015. okt. 9. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!