Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A digitalis homerot akkor...

A digitalis homerot akkor olvassatok le, amikor csipog, vagy vartok meg?

Figyelt kérdés

Merem a homet ebredeskor nehany napja, mert szeretnem tudni, hogy mikor van ovulacio. Eddig leolvastam az eredmenyt, amikor csipogott, nagyjabol ugyanaz volt mindig (36,3-36,4). Ma viszont vartam tovabb es csipogas utan emelkedett meg egy tizedet.

Kiprobaltam kesobb meg egyszer, akkor ket tizedet ment fel csipogas utan meg egy percen belul.


Akkor most mi a jo?

Ti hogy csinaljatok?


Nyelv alatt merem, van fulhomeronk is, de annak meg meg annyira sem hiszek, mert mindig mast mutat a ket fulben, pedig jo marka.


2015. nov. 24. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Tovább mértem, mert meg utána 1-2 tizeddel feljebb ment. Ki kell tapasztalni, mi az az idő csipogás után, ami után már nem megy följebb, bármeddig bent tartod és addig kell mérni. Nekem ez fél perc volt kb.
2015. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csipogas utan meg 1-2 percig tartsd bent es azt olvasd le es kesz :)
2015. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csipogás után 5 percig bent tartom. Így ad valós képet a görbe. Szerintem Te is várj vele 5 percet csipogás után!
2015. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Meg jo, hogy megkerdeztem, mert ez meg csak kb a 6. nap, hogy merem es ezek szerint az elso 5 meres nem a realis kepet adta. De meg nem vagyok elkesve, ezutan lesz peteeresem, hatha azt mar latni fogom.
2015. nov. 24. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztosan fogod látni a görbéből! Nekem nagyon szép képet adott a ciklusomról mindig, és mindig szépen mutatta az ovulációt is.


Még lényeges, hogy mindig egy időben mérd. Ha hétköznap 7:00-kor mérsz, akkor hétvégén is kelj fel mérni. Ez macerás, de a fontos napokon csak így érvényes a mérés. :/

2015. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos en minden nap 5:15 es 5:30kor kelek, mert pisilnem kell es nem tudok visszaaludni. Mindegy hogy hetkoznap vagy hetvege. Legalabb a homerozes szempontjabol elony, ha maskepp nem. :)
2015. nov. 24. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Oh, akkor nem irigyellek. Nekem nagyon jó alvókám van:)


Igen, hőmérőzés szempontjából mindenképpen előnyös az ennyire azonos időben kelés:)


Sok sikert Neked erre a hónapra! Ha kérdésed van, vagy lesz írj nyugodtan!

2015. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom. Sajnos ez meg csak felmeres, nem probalkozunk, mert veteles utan vagyok. Csak latni szeretnem a peteerest, hogy tudjam mikor lesz kb a mensim es a progreszteron miatt is kellene neznem ovu utan, hogy milyen a gorbem. De ha jo, akkor lehet, hogy 1-2 honap es megprobaljuk. :)
2015. nov. 24. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!