Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért van néhány óvodára...

Miért van néhány óvodára kiírva, hogy a parkolónál személygépkocsival csak motorházzal befelé lehet parkolni?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkozom 2 hete, de ne tudok rájönni.

Azért, hogy ne tudják a gyereket kiemelni, és a csomagtartóba rakni? - Vagy valami egyszerűbb oka van?



Mondjuk alig tartja be valaki ahogy látom, de nem tudok rájönni, mi az oka. :)


2016. jan. 17. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Talán mert így biztonságosabb - látod, hogy van e előtted gyerek
2016. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Mögéd kerülhet egy gyerek és tolatáskor nem látod, elütheted. Ha orral állsz be, látod, mi van előtted.
2016. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Meg talán ha jár a motor oda nyomja a kipufogógázt az udvarra.
2016. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ahol ez a parkoló van nincs kb 130-150 méteres közelben bejárat sehol az oviba.
2016. jan. 17. 20:28
 5/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam én is a tolatásra, de a bejárat távolsága miatt hittem, hogy nem ez a válasz. - De aztán lehet mégis. A harmadik válaszoló sem mondd hülyeséget.

Köszi a válaszokat! :)

2016. jan. 17. 20:29
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
ilyet még nem hallottam, nem is láttam. lovesem sincs.
2016. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy óvoda környékén nem csak a bejáratnál lehetnek gyerekek. Nem mindenki kocsival jár. Könnyebben rátolathatsz az utcában közlekedő kicsikre, ha háttal állsz be.
2016. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
De akkor meg tolatva állsz ki és akkor is rátolathatsz egy kisgyerekre, nemcsak akkor, ha jövetkor állsz orral. Sok értelmét nem látom. Nem láttam még ilyet kiírva.
2016. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én itt gyakorin olvastam ilyet, de ott simán valami panel tövében volt a parkoló meg a tábla. Arra az volt a tipp hogy úgy kevésbé hangos az ott lakóknak, de arra se született érdemi válasz.
2016. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a munkahelyen van ilyen szabály, és csakis azért, hogy az ablakokon ne menjen be a kipufogógáz.
2016. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!