Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A ti óvodátokban van fogadóóra?

A ti óvodátokban van fogadóóra?

Figyelt kérdés
Ha nincs,akkor mikor tudtok a gyerekről beszélni az óvónőkkel? Olyan kellemetlen,mert mindig nagyon elfoglaltak,egy-két futó mondattal lerendeznek,hogy minden oké a gyerekkel.Most tudtam meg egy barátnőmtől,hogy fél évente jellemzést készítenek a gyerekekről,én a két év alatt még soha nem kaptam ilyet,pedig minden szülőin,és rendezvényen ott vagyok,vagyunk.
2016. jan. 26. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden januárban van nálunk fogadóóra, amikor csak a szülő lehet ott az óvónőkkel. Ha valakinek nem jók a felajánlott időpontok, lehet másikat egyeztetni. De már olyat is felajánlottak, hogy alvásidőben jöjjön be az, akinek máskor nem jó, és úgy is beszélgethetnek.


Ezen kívül évente kétszer van szülői, akkor is lehet bármit kérdezni nyilvánosan vagy utána négyszemközt.


A fél éves jellemzés tkp. egy hosszú kérdőív, amin beikszelik az óvónők, hogyan fejlődik a gyerek. Nekem azt mondták, a haladás a lényeg. Ilyenek vannak rajta, hogy pl. kialakult-e a nappali biztonságos szobatisztaság, van-e beszédhiba, milyen a gyerek szókincse, részt vesz-e közös játékokban, nem agresszív-e, stb. Ezt utána nekünk meg szokták mutatni, meg lehet nézni ott helyben, és alá kell írni, hogy láttam. Csak elvinni nem lehet.

2016. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Logopédus tart fogadó órát az oviban, az megbeszélt időpontban zajlik, a gyógypedagógussal telefonon, vagy személyesen kell időpontot egyeztetni. Az óvónők nálunk konkrétan nem tartanak fogadó órát, ha felmerül valami, amit szeretnénk velük megbeszélni, akkor reggel megvárjuk és ő félrevonul velünk beszélgetni.
2016. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!