Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Benti cipőnek jó minőségű...

Benti cipőnek jó minőségű drágább cipő vagy olcsóbb akármilyen amit szétrúghat?

Figyelt kérdés
Óvodába benti cipőnek ti milyet vesztek? Nem tudom, hogy játszani inkább vegyek egy olcsóbbat amit nem sajnálok ha 2 hónap alatt tönkretesz vagy vegyem meg a szupináltat, ddstep-et, tehát ami drágább de minőség és jobb a lábának. Egyébként mennyi idő alatt tesz tönkre egy gyerek egy benticipőt-szandált?
2016. jan. 30. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet sokan nem értenek egyet velem, de én mindig jó minőségűt veszek neki bentre, mert elég hosszan van rajta.

Ha magamból indulok ki, én is csak olyat viselek 6-8 órán keresztül, ami jól tartja a lábam és szuperkényelmes.

2016. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is minőségit veszek, mondjuk a lányom nem az a szétrúgós típus. :)
2016. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Ha én arra vetemedtem, hogy megvegyem az olcsóbbat, az mindig szétment 1-2 hónapon belül. Elengedi a ragasztás a legtöbbnek a talpát az orrésznél, vagy leválik a belső textilbetét ragasztása. Úgyhogy nálam a bőrszandál a nyerő.
2016. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

mondjuk most télen az én gyerekem 9 órát tölt az oviba, ebből 1,5 az alvásidő, 1et az udvaron vannak ha nem esik...

amiben egész nap van az nem vacak. nem a legdrágább, nem kell neki supinált sem, de olyan ami nem teszi tönkre a lábát. viszont úgy nem veszek ruhát-cipőt, hogy arra vigyáznia kéne(normális kereteken túl persze). a ruha van értünk...


egyébként ha supinált cipő kell a gyereked lábára, akkor mikor van abban? mert télen kint tényleg nincs sok értelme

2016. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Puhatalpú nem jó bentre? Nálunk bölcsi fog kezdődni, ezt gondoltam venni.
2016. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Normálisra szavazok én is. Inkább egyszer egy drágát, mint 4-szer egy olcsót.
2016. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig jó minőségű benti cipőt vettem a fiamnak, egyiket sem rúgta szét. Tavaly a bölcsiben Salust hordott, most pár hete pedig Szamost kapott. A Salust még mindig hordja itthon, semmi baja, pedig kb. 1 évig használta benti cipőként.
2016. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Nincs baja a lábának, tehát konkrétan nem indokolt a szupinált csak úgy tudom ártani sem árthat. Nálunk a ddstepnél 1 hónap után elengedett a ragasztás tavaly nyáron (szandál) úgyhogy akkor most másikat kellene választanom.
2016. jan. 30. 18:28
 9/17 anonim ***** válasza:

A supinált árt az egészséges lábnak.

Bentre mindenképpen minőségi kell. Az lesz legtöbbet rajta. A dd step nem minőségi, kimondottan vacak.

2016. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lányomnak ddstepje van bentre és pont hogy benti szandija birja nem ment szét semmi baja sincs .
2016. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!