Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell a tornacipőt, vagy...

Hogy kell a tornacipőt, vagy akármilyen cipőn megkötni úgy a fűzöt, h ne látszódjon, h egy nagy masni van ott, de ne is legyen laza a cipő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom úgy megköti, mint mások. Hogyan kell? Tudtok vmi képet vagy hasonlót?
2010. aug. 13. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy kell befűzni,hogy a fűző vége belülre essen és szimplán megkötöd a cipő nyelve alatt.
2010. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy már próbáltam, de nem lehet úgy megkötni, mert ha megkötöm, összehúzza a fűző a két szárát és a nyelve pedig ilyen tölcsér alakú lesz. Ha nem húzom meg, akkor leesik a lábamról, mert olyan, mintha meg sem kötöttem volna:/
2010. aug. 14. 00:05
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
tekerd át a fűzőt egyszer a tornacipőn és utána kösd meg.én úgy szoktam..
2010. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de magasszárún nem? Mert ez nem magas
2010. aug. 14. 00:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ne húzd meg annyira hogy a nyelve tölcsér legyen csak épp hogy ne essen le a lábadról

nem tudom ebbe mi a bonyolult

simán meglehet találni a köztes erősséget amitől normálisan fog állni a nyelve és tart is

2010. aug. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen kösd meg a cipőt és tűrd be a masnit oldalra
2010. aug. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
előző: énis ígycsinálom. vagy csak kötök egy szimpla "egyes" csomót és a két fűzőt oldalra betűröm
2010. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha még nincs rajtad a cipő, kössz egy csomót (ne masnira, csak lógjon) így megtudod akármilyen erősre húzni és úgy lépj bele a cipőbe, hogy a lábfejed felett legyen a cipőfűző. Remélem érthető, én így csinálom.15/L
2010. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!