Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nagycsoportos évzáróra nevelők...

Nagycsoportos évzáróra nevelőknek mindenkinek szokás óriási ajándékot fizetni (nipp, óra, váza stb. ) Annak is ki még akkor nem ballag, de 3 évig voltak a nevelőik?

Figyelt kérdés
Kisfiam idén nagycsoportos de nem felelt meg iskola érettségen így egy évet vissza marad az óvodában. Nem az egyedüli a csoportba 21-8. Jövőre másik csoporthoz vonják őket. Szülői munkaközösség egységesen szed be ajándékra ballagótarisznyára.Mi mivel nem ballagunk csak másik csoporthoz kerülünk.Nem gondoltam a közösbe fizetni,elég lesz majd a ballagó csoportéba. Vagy kétszer kell?

2016. febr. 14. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha 3 évig nevelte a gyerekedet, makkot azért csak megerdemel valamit....
2016. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek az elsővel. Az lényegtelen hogy most nem ballag, akkor is 3 évig ő volt az óvónénije.
2016. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze szándékomban volt óvónéniknek ajándékot venni de majd csak a valódi ballagáskor hisz még ott lesznek ők is és az a 8 gyermek is akkor búcsúzunk el mindenkitől.Mert ugye a következő csoportban is kell majd közös ajándékot fizetnünk pedig csak egy évet járunk velük. Vagy kétszer kéne óvodavezetőnek,felsőbb óvodavezetőnek,technikai munkatársaknak (szakácsnő,konyhalány,karbantartó)különfoglalkozás vezető pedagógusoknak (amelyekre például nem is járunk)ajándékot fizetni?Mivan ha én ezt nem engedhetem meg anyagilag le néznek?
2016. febr. 14. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor adj külön ajándékot. Virágcsokor, édesség, apró tárgy. Rajz, cserepes virad stb.
2016. febr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 gyerek kivitelével mindenki marad igy csak 1x kell ezel foglalkoznom .
2016. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, mi az a "nipp"?
2016. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Porcelán dísztárgy
2016. febr. 18. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Mégis mekkora az az összeg, amin problemazol? Mennyit kell beadni? Nálunk 500/hó volt a csoportpenz, abból még volt oldva ez is.
2016. febr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem elég akkor amikor majd ballag.
2016. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!