Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 7. kerületi ovik. Van valakine...

7. kerületi ovik. Van valakinek tapasztalata? Nefelejcs, Kópévár van hozzánk a legközelebb.

Figyelt kérdés
Nem nagyon találok őszinte véleményeket sehol...
2016. febr. 18. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A Dob ovit szìvből ajànlom. Vegyes csopik vannak és istennő a logopédus meg a fejlesztőpedagógus is. Legalàbbis 2 éve az volt. Nincs hatalmas udvaruk,de szerintem nem is kell nagyobb. Pedagógusok többsége szuper. Magonc oviról van még tapasztalatom. Az annyira nem jött be. Se a vezetés,se az ott dolgozók. Tisztelet a kivételnek. Ràadàsul a ki be màszkàlàs is össze vissza van,meg a nagykapu szinte àllandóan nyitva,ami azért gàzmert a fasorra nyìlik,az meg elég forgalmas ugye.
2016. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok a Kópévàrban voltam annak idején,de nem tetszett. Egyszerűen nem volt baràtsàgos. Azt javaslom menj és nézd meg őket.
2016. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenképp megnézem,de nyilván abból nem kapok teljes képet. A dob utcainak a bölcsis részlegét tavaly láttam,az tetszett de messze van,pont a kerület másik vége.Itt nálunk meg elég vegyes a társaság..
2016. febr. 18. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:
És a Fasori Magonc? Az is VII. ker. Az enyém odajárt. Ha a Nefelejcs és a Kópévár közel van, ez sem lehet olyan messze tőletek. Nekünk tetszett, a lányom szerette.
2016. febr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most látom, valaki írt már a Magoncról. A ki-be mászkálást nem értem, mert bár a kapun valóban bárki bemehet, az épületbe kapukóddal lehet bejutni.

A kapu pedig csak akkor van nyitva, ha egy nemtörődöm szülő nyitva hagyja.

2016. febr. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó,igen én ìrtam a magoncról. Télen rendszeresen lefagyott a kapu panel,ezért kitàmasztottàk. Úgy mentem pl beiratkozni,hogy megnyomtam a csengőt és kérdés nélkül beengedtek. Utàna kóvàlyogtam vagy 5 percet,mert nanà hogy nem felfele indultam. És akkor kb azt vittem volna ki az oviból amit akarok,mert senki nem jött,hogy merre jàr akit beengedtek. És a folyosón sem volt senki. Tavasszal meg soksor volt délutàn is kitàmasztva. Szellőztetés cìmén.


Mìg a Dob oviban portàsbàcsi van. Oda alig akartak beengedni beiratkozàskor. Meg kellett vàrnom,mìg szól az igazgatónő,hogy tényleg vàr.


A Dob ovi nincs messze 74-es trolival a ligettől a szìnhàzig onnan meg kb 3-5 perc séta. A troliig meg kb ugyanennyi gondolom,ha a nefelejcs meg a kópévàr van közel. Mi a dembinszky dózsa sarkàtól nem messze laktunk akkor és kb 15-20 perc alatt ott voltunk.

2016. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Magoncról olyanokat hallottam,hogy nem annyira foglalkoznak a gyerekekkel más ovikhoz képest. Mármint hogy kevés foglalkozás,programok.Nem biztos hogy így van,vagy hogy ez rossz lenne,de tény hogy elég vonzó,mikor a játék mellett néha beiktatnak táncot,játékos nyelvtanulást,úszást,ilyesmiket.Na mindegy,a lényeg,hogy tényleg sehol nem tudok puhatolózni ezekről az ovikról,csak a dobról meg a magoncról írnak. Lehet hogy innen a gettóból csak én használom a netet :D
2016. febr. 19. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:

A magoncban programok vannak tànc,kistudós szakkör stb csak az ovis foglalkozàs vacak.


A nefelejcsbe az egyik ismerős fia jàrt. Ők szerették,legalàbbis nem panaszkodott róla. Érdemes pàr anyukàt megkérdezni a jàtszótéren is esetleg.

2016. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!