Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy vegyem rá 4,5 éves...

Andi80018 kérdése:

Hogy vegyem rá 4,5 éves fiamat, hogy aludjon az oviban, vagy legalább legyen csendben?

Figyelt kérdés
Most kiscsoportos és nem alszik ebéd után, sajnos. Így ez addig fajult, hogy el kell hoznom fél egykor, mert zavarja a társait, nem fekszik csendben és nem is alszik. Most annyit gondoltam, hogy hét helyett hatkor keltem reggel, hátha így alszik majd. Amikor elhozom ebéd után, itthon sem alszik egyébként, de nem is igazán fáradt. Hátha van valakinek ötlete, hogyan lehetne ezen változtatni.

2016. márc. 4. 18:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy erre az óvónőnek kell rávennie, neki kell megoldania az adott problémát.


Nem tudod elhozni és kész. Én sem tudnám. Dolgozok. 4ig. minden nap.

2016. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Csak akkor alszik hétvégén, ha nagyon kifárasztjuk, pl úszáson volt múlt szombaton, na akkor aludt.

Igen, csak "jófejek" voltak mert eredetileg egy másik csoportban kezdett, de ott abszolút nem tudták kezelni, és kértük, tegyék át. Ezért úgy gondoltuk, amikor itthon vagyok szabadnapos, második nap elhozogatom. Viszont ez nem fog menni sokáig, hát még van két éve, mi lesz középsőben meg nagycsoportban. Van a közelben magán ovi, 80 ezer egy hónapban, ott heti kétszer van sporttevékenység, de azért az húzós két évig.

Itt is az a baj, hogy kevés az óvónő, sok a gyerek és ha van pörgősebb gyerek, az már probléma.

2016. márc. 5. 08:57
 13/13 A kérdező kommentje:
Végül is nagyjából rendeződött a helyzet, ebben a másik csoportban elalszik, csak később, viszont négy után kel. Itthon már szinte egyáltalán nem alszik hétvégén, hiába viszem ki kb 2,5 3 órára délelőtt, nem alszik el.
2016. márc. 20. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!