Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti vettetek már észre olyat,...

Ti vettetek már észre olyat, hogy az óvónő kivételez egyes gyerekekkel? Miért?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem a gyerektől függ,hanem a szülőktől. Legalábbis nálunk. Nem általánosítok,találkoztam már sok nagyon kedves,tisztességes óvónővel,tudom hogy nem mindenki ilyen. De vannak sajnos,akik a módosabb szülők gyerekének a kis fenekét is kinyalják akkor is,ha az épp agyonveri a többieket, a hátrányos helyzetű gyerekekbe meg "rúg" egyet...bár épp hogy ők igényelnének plusz törődést. Csak ugye könnyebb kötözködni pl. egy egyedülálló anyával,aki nem mer visszaszólni,mert amúgy is szégyelli,hogy szegények.
2016. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk mert az a gyerek közelebb áll a szívéhez? Mindenkinek van kedvence, csak pedagógusként lehetőség szerint el kellene titkolnia.


Amúgy első, nálunk pont egyedülálló anyuka gyereke volt a kedvenc :)

2016. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
A kisfiam a kedvence volt az ovónéninknek,mindíg vele volt,ölelgette,puszilgatta,DE!ő a többiekkel is ugyanolyan kedves volt! Nagyon megsiratta mikor elköltöztünk,még 2-3 évig minden képünket kommentelt.
2016. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Mert biztos talalkozott egy korábbi kérdezővek, aki havonta pénzeli az óvónéniket.
2016. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem kivételeztek, mert nyamvadt, vékony gyerek voltam. Mindig kérdezgették, hogy megettem-e, kérek-e még. A többiek meg olyan szívesen kiabálták, hogy ÉN, ÉN megettem, stb.

Meg az udvaron odaültettek maguk mellé, hogy látszik, hogy fáradt vagyok, pihenjek. A többieket meg küldték játszani. Mondjuk, tényleg fáradt voltam, volt, hogy szédültam is, de jobb lett volna, ha nem küldtek volna mindenkit el mellőlem, hanem ült volna mellettem valaki, hogy hülyéskedjek vele.

2016. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!