Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyerekekkel szeretnék foglalko...

Gyerekekkel szeretnék foglalkozni esetleg lovakkal. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a gyerekeket és jól kijövök velük. Szeretnék ilyen pályán elhelyezkedni. Gondolkoztam óvónő tanár vagy gyógypedagógia lehetőségén. Megérné ilyen pályákon tovább tanulni? Meg lehet élni? Melyiket ajánlanátok? Vagy egyéb ötletet szívesen meghallgatok:)Illetve aki ilyen területen dolgozik/dolgozott örülnék véleményeknek és tapasztalatoknak. A lovazással az a bajom,h szerintem nem kifizetődő, megélni nem lehet belőle. Ajánlották a túravezetőit meg a lovasterápiát. Ezekkel esetleg lehet kezdeni valamit? Eléggé tanácstalan lettem. Nem akarok úgy elvégezni valamit hogy utána nem tudjak elhelyezkedni vagy megélni.Előre köszönöm a válaszokat:)

2014. febr. 6. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyógypedagógus, mellett lehetsz lovas terapeuta, ők sem abból élnek ;)
2014. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltam h a kettőt együtt:)
2014. febr. 7. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Megéri óvónőnek menned, ha szereted a gyerekeket, és jól is jössz ki velük. Meglehet élni ezen a pályán.:) Nekem azt mondták, hogy sajna hamarosan hiányszakma lesz, tehát könnyű elhelyezkedni benne. Bár nekem alapból minden ismerősöm gyorsan tudott benne elhelyezkedni. Nézd, nincs értelme olyat csinálni, amiben kételkedsz, és nem igazán szeretnéd. Mert azt sosem fogod 1000%-osan csinálni.
2014. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Igazából mindkettőt szeretem (gyerekeket,lovakat) Szerintem elvégzek egy egyetemet ahol pedagógus lehetek. Utána leteszek egy lovas szakmát is, bár nem egyetemi szinten, de szerintem az nem baj:)
2014. febr. 10. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gond.:) Nekünk van lovas a családban és...hát a gyerekekkel jobban megéri
2014. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!