Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit lehet veeni 5éves kisfiú...

Mit lehet veeni 5éves kisfiú szülinapjára?

Figyelt kérdés
Szülinapi partira van meghivva kislányom. Segitseteh mit vehetnénk neki. Tapasztalatlan vagyok ezen a téren. Köszönöm előre is.
2016. ápr. 1. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az anyukát fel szoktam hívni, mit szeret éppen a gyereke. Nálunk most menő a lego, a mindenféle kukabúváros cuccok, undipet, hot wheels-es autók, de kaptunk pl szülinapra focilabdát is.
2016. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi a keret?

5éves fiam van, több pajtás szülinapján voltunk az utóbbi időben.

nálunk nagyon menő minden, ami angry birds, lego bionicle, hero fatory (nem fontos a lego, nekünk van, mi is vettünk pepcoban legoval kompatibilis robotot, ami ugyan nem csúcsminőség, de nem rossz), transformers (pepcoban szintén 1-2ezres kereten belül beszerezhető), star wars, stb.


mi egy tescos starwars-os zabos pipit vittünk legutóbb (betároztam belőle, amikor olcsó volt), előtte ilyen lego-utánzat robotot... de bejöhet a minion, verdák, mindecraft is, illetve egyéb lego-harcosok, chima, ninjago. kerettől függően ezeknek vannak képeskönyveik, matricáik, újságjaik, a gyerekek annak is nagyon örülnek.


mondjuk a fiamból kiindulva jöhet pokemon, slug, de akár sima kisautó is... bár utóbi az, aminél már fontos, hogy jó, strapabíró legyen, mert bizony repül, ütközik, balesetet szenved, stb.

2016. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

3ezer k0r-l gondoltam, max 3500Ft.

Koszonom az eddigi valaszokat.

2016. ápr. 1. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Javaslom a Smart Games-t is, mi több ilyet is kaptunk a 5. ovis szülinapra, és a fiam nagyon szerette őket.

[link]

2016. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a 3500as keret már egy "komolyabb" bionicle robotra is elég :o az pedig csúcsszuper ajándék. persze ha a gyerek szereti...

ez már az a keret, ami mellett nyugodtan megkérdezheted anyukát, hogy mit szeret a gyermek, nem kerülsz utána abba a helyzetbe, hogy nem futja olyanra, ami igazán örömet okoz.


ha viszont a válasz pl lego, akkor érdemes tisztázni, hogy milyen készletek vannak meg neki (ennyiből egy akármilyen másmilyen kis készlet is futja, rendőrös, tűzoltós, búváros... szerintem a lego mindig telitalálat).


de ennyiből egy szép, igényes könyv is kitelik, pl dinós, ha éppen azt szereti a gyerkőc.

2016. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!