Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok is úgy van, hogy ha...

Nálatok is úgy van, hogy ha nem jelentem reggel 8-ig hogy másnap menni fog a gyerek akkor nem mehet oviba majd?

Figyelt kérdés
Beteg volt a lányom, holnap mehetne oviba, de csak 8.45-kor jutott eszembe telefonálni :-(. 8-ig kell leadniuk a kajarendelést az ovinak, így nem tud menni holnap mert nem lesz kaja, állítólag darabos lesz.

2016. ápr. 20. 08:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem lehet ételt bevinni, szerintem a legtöbb helyen ez tilos.

Sajnos, ha ez a szabály, nem nagyon tudsz mit tenni. Nálunk tavaly ősztől van másik ebédszállító, hasonló szabályozást vezettek be, és nálunk is következetesen betartják. Elmondják minden év első szülői értekezletén, hogy mire számítsunk, így nem ér senkit meglepetés.

2016. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk
2016. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szóval nálunk lehet vinni ételt, csak a csoportban 3 diétás gyerek van, nekik otthonól hozzák.
2016. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azokra a napokra mondom le, amikor tuti nem fog menni. Azért még soha nem telefonáltam, hogy mondjuk hétfőtől szerdáig beteg, hogy csütörtökön már megy. Mindig azt mondom, hogy hány napot nem megy, így a le nem mondott napon már megy. Náálunk 9-ig lehet lemondani a másnapi étkezést.
2016. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!